Компанія «Енрон» - «Комплексні комп'ютерні рішення».

Комп'ютерна компанія «Енрон» заснована в 2005 році. Ми пропонуємо до Ваших послуг весь спектр комп'ютерної техніки, мобільних пристроїв, автотоварів, високоякісний сервісний відділ.

Головними принципами діяльності компанії є:

1. Орієнтація на покупця;

2. Максимальна якість надання послуг;

3. Величезний асортимент товарів і послуг;

4. Привабливі і конкурентоспроможні ціни.

Как результат нашей плодотворной работы, мы стали поставщиком вычислительной техники у лидера среди украинских компаний по переработке алмазов «Вінницького заводу Кристал», Мережі ювелірних магазинів в м Вінниці: «Кристал», «Кристал Еліт», «Золоте сяйво», «Ювелірний салон», В Києві: ювелірний салон-магазин «Каштан», Який знаходиться в серці нашої столиці м.Києві на вул. Хрещатик, салон-магазин «Вінниця Кристал» на Бульварі Тараса Шевченка. Серед наших корпоративних партнерів, хотіли б відзначити супермаркети «Українка», торговую компанию «Алмаз-Б» і багатьох інших наших партнерів.

Невеликий екскурс в історію створення та розвитку фірми:

У 2005 році була створена компанія «Енрон» (штат: 4 людей);

У 2006 році наша команда робила все можливе і неможливе для завоювання авторитету і максимального задоволення потреб наших клієнтів (штат 6 людина);

У 2007 році ми виграли змагання і стали ексклюзивним представництвом компанії «КПІ-сервіс» одного з лідерів, на той момент, Українського ІТ ринку.

У 2008 році ми стали авторизованим партнером LG (штат: 10 людей).

У 2009 році ми стали авторизованим сервісним центром продукції фірм Logicfox і Logicpower (штат: 12 людей).

У 2010 році ми створили інтернет-портал, на якому Ви зможете купувати товари, не підводячись з Вашого улюбленого дивана.

У 2013 році у нас працює більше 20 висококласних, сертифікованих виробниками IT-продукції фахівців, які із задоволенням допоможуть Вам у консультації, придбання, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні техніки.

У нашому магазині, ви можете купити:

Комп'ютерна техніка:

Системний блок, процесор, материнська плата, оперативна пам'ять, жорсткий диск HDD, SSD, відеокарта, привід DVD, корпус, блок живлення.

Комп'ютерна периферія:

Монітор, принтер, сканер, клавіатура, миша, флеш накопичувачі, стабілізатори напруги, UPS, мережеві фільтри, адаптери, Card-рідери, кабельна продукція.

Ноутбуки, планшети, електронні книги.

Ліцензійне програмне забезпечення:

Microsoft Windows, 7, Windows 8, Windows Server, Microsoft Офіс, Антивірус Вірус, Kaspersky Internet Security, Kaspersky Кристал і багато іншого.

Витратні матеріали для принтерів:

Картриджі, тонери, ракелі, магнітні вали, леза, чорнило, СНПЧ.

Товари для дому та офісу:

Телефони, факси, папір для факсів, папір А4, фотопапір, копіри.

автотовари:

Відеореєстратори, радар детектори, ФМ тюнери, навігатори, автомагнітоли, шини та диски.

Повний спектр послуг:

Ремонт комп'ютерів, ремонт ноутбуків, ремонт планшетів, ремонт смартфонів, ремонт принтерів, заправка картриджів, ремонт моніторів, установка СНПЧ, протяжка локальних мереж, встановлення та налаштування відеоспостереження, встановлення та налаштування ліцензійного програмного забезпечення.

Ми є авторизованими партнерами грандів виробництва програмного забезпечення: лабораторія Касперського и Microsoft.

У нас є сертифікати, що підтверджують вклад в збільшення продажів таких компаній як HP, Western Digital, LG, ASUS, Fujitsu-Siemens, Intel.