Хочете купувати товари в інтернеті, за найвигіднішими цінами? Заходьте на наш інтернет-портал, робіть замовлення і отримуйте товари за найкращими цінами в Вінниці.

ЦІНИ В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ актуальних ВИКЛЮЧНО При замовленні ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ. У роздрібних магазинах ВОНИ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЯ. НАЯВНІСТЬ ТОВАРУ І ТЕРМІНИ ПОСТАВКИ узгоджується з менеджером ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ.

portative2 портативна технікаKomputer Комп'ютерна технікаофіс Офісна техніка
аудіо Аудіо та відео технікаavtotovary авто товариbutobaya-техніка Дрібна побутова техніка

Що таке інтернет-магазин? Навіщо він потрібен? Які його переваги? Як уберегтися від недобросовісних продавців?

На всі ці та інші питання відповімо по суті.

Що таке інтернет-магазин?

Це магазин в інтернеті, в якому можуть зустрітися покупець і продавець. У своїй більшості, інтернет-магазини 100% віртуальні, тобто «не мають ні кола ні двора». Вони знімають одну - дві кімнатки в промисловому районі міста на 10 поверсі НДІ або заводу, який вже давно не працює. Працюють за Ваші гроші і викуповують у оптовиків товар. Вони ні перед ким не відповідають, і притягнути їх до відповідальності практично неможливо.

На відміну від таких фірм-одноденок, ми - стабільна фірма, що працює 11 років з найбільшим спеціалізованим комп'ютерним роздрібним магазином в місті Вінниця, зі своїм власним сервісним відділом, власними складськими запасами. Ми відповідаємо перед своїми клієнтами своєю репутацією і в повній мірі виконуємо норми і вимоги українського законодавства про захист прав споживачів.

Навіщо потрібні інтернет-магазини і які у них переваги?

Оскільки фізично мати на складі товари всіх виробників і всіх товарних груп неможливо, на арену виходить віртуальна інтернет-майданчик під назвою інтернет-магазин. На її віртуальних полицях з легкістю розміщуються всі товари, які Вам зможемо доставити, швидко і за найсвіжішими і актуальними цінами. Завдяки тому, що у нас є не тільки інтернет-магазин, але і роздрібний виставковий зал. Будь-який житель нашого міста може прийти, подивитися і вибрати товар на свій смак, отримати безкоштовну консультацію. Після цього будинку, в спокійній обстановці, замовити в нашому інтернет-магазині цей же товар, але по найсвіжішої і вигідною ціною. Ми його Вам доставимо швидко, протягом одного-двох днів. Таким чином ми «вбиваємо» головну проблему інтернет-магазину - віртуальність і відсутність можливості «помацати» товар. Приходьте, дивіться, замовляйте.

Як уберегтися від недобросовісних продавців?

Перше і головне - це купувати у фірм з репутацією і ім'ям, які давно працюють на ринку, мають широкі ділові зв'язки з дистриб'юторами та виробниками техніки. Наш інтернет-магазин є невід'ємною частиною фірми Енрон і в повній мірі має всю підтримку дистриб'юторів і виробників техніки. Ми маємо можливість отримувати техніку з перших рук за найвигіднішими цінами з офіційною гарантією. Це означає, що Ви отримаєте той же товар, але за кращою, ніж у інших продавців, ціни.

Чому варто купувати товар у нас?

 • Ми стабільна, перевірена часом спеціалізована комп'ютерна фірма
 • У нас є найбільший в місті роздрібний спеціалізований комп'ютерний магазин, а не кімната на заводах, НДІ або інститутах.
 • Ми дотримуємося дуже гнучкої цінової політики. Наші інтернет-ціни дуже добре котируються на всеукраїнському інтернет-ринку. Ми отримуємо величезну кількість замовлень з усієї країни.
 • Ми відповідаємо перед нашими клієнтами, як в морально-етичному, так і в правовому плані.
 • Ми завжди раді новим партнерам і клієнтам, зробимо все, щоб ви залишилися задоволені.
 • Наша фірма пропонує повний спектр супровідних послуг (ремонт комп'ютерів, ремонт ноутбуків, ремонт планшетів, ремонт моніторів, ремонт принтерів, заправка картриджів). Це все ми робимо в нашому сервісному центрі і заправної лабораторії в Вінниці.
 • Хочете купувати комп'ютерну техніку за вигідними цінами?
 • Хочете отримувати покупки, не виходячи з дому?
 • Вам набридли черзі в магазинах?
 • Ви не хочете переплачувати за товари і послуги?
 • Ви добре обізнані в властивості та характеристики?
 • Нові технології - це Ваш вибір?

Якщо Ви відповіли ствердно хоча б на одне питання, значить, ви прийшли за адресою!

У нашому інтернет магазині ви зможете:

— купить ноутбук

— купить компьютер

— купить планшет

— купить комплектующие

— купить шины

— купить видео регистратор

— купить принтер

— отремонтировать ноутбук

— отремонтировать компьютер

— отремонтировать принтер

— заправить картридж

Все це з безкоштовною доставкою по Вінниці.