Ремонт ноутбуків AcerУ вас зламався ноутбук виробника Acer і ви не знаєте, де шукати порятунку? Не проблема. Ми пропонуємо ремонт ноутбуків (Заміна матриці, перепайка чіпа, заміна клавіатури, модернізація ноутбука, установка SSD, збільшення обсягу оперативної пам'яті) у Вінниці. Звертайтеся в наш сервісний центр у Вінниці. Наші кваліфіковані фахівці виконають всі необхідні для ремонту ноутбука Acer роботи. Наш багаторічний досвід, наявність професійного обладнання, а також всіх необхідних комплектуючих дозволяють провести ремонт ноутбука Acer будь-якої складності для будь-якої моделі в Вінниці.

У разі, якщо причина несправності ноутбука невідома або, подивившись на око, її неможливо визначити, ми швидко проведемо діагностику ноутбука. Наші майстри в Вінниці зроблять ремонт ноутбука будь-якої складності, включаючи заміну або перепайку чіпів і мостів. Ми відремонтуємо те, що не зможуть ніякі приватні майстри без обладнання.

Комп'ютерна фірма Енрон виконає ремонт ноутбуків Acer Aspire, ремонт ноутбуків Acer TravelMate, ремонт ноутбуків Acer Extensa, ремонт ноутбуків Acer Ferrari, ремонт ноутбуків Acer V Nitro, ремонт ноутбуків Acer One, а також усуне несправності інших моделей ноутбуків в Вінниці.

Зазвичай ремонт ноутбука Acer в Вінниці займає від 1 години до декількох днів. Це буде залежати від складності неполадок, складності ремонту ноутбука і наявності комплектуючих. Якщо з вашим ноутбуком трапилося щось серйозне і запчастини потрібно замовляти з іншого міста або з-за кордону, це, звичайно, збільшує і час ремонту ноутбука. Ми вас так чи інакше попередимо про це і узгодимо інші тонкощі.

На успішно відремонтовані ноутбуки ми даємо гарантію терміном від 1 до 12 місяців, яка стосується виконаних робіт в нашому сервісному центрі і компонентів, що були замінені. Гарантія залежить від моделі ноутбука, його «віку» і ступеня зносу.

В сервісний центр ноутбук на ремонт нужно приносить вместе с зарядным устройством. Иногда бывает, что случаются поломки, которые нерентабельно устранять, или их невозможно устранить. Касается это преимущественно старых моделей ноутбуков. Поэтому перед тем, как принести к нам ремонтировать ноутбук, свяжитесь с нами по телефону, и мы предоставим вам консультацию и расскажем, целесообразно ли делать ремонт ноутбука даної моделі Acer.

Найпоширенішими поломками ноутбуків Acer і їх причинами є наступні:

  • На старих ноутбуках найчастіше виходять з ладу відеокарта і «північний міст», при цьому ноутбук може не включатися, з'являтися смуги на екрані, може пропадати зображення і тд.
  • Низька якість апаратної частини материнської плати - це скоріше дефект, внаслідок якого може відбуватися корозія материнської плати і різні виникають проблеми.
  • Також часто трапляються поломки «південного мосту», що веде до втрати звуку, несправної роботі HDD, DVD-приводу і інших периферійних пристроїв.
  • У ноутбуках Acer частими бувають поломка роз'ємів живлення і ноутбук перестає заряджатися.
  • Проблеми з підсвічуванням матриці також мають місце. Від такої несправності пропадає або тьмяніє зображення
  • Кроме того, старые модели ноутбуков Acer имеют хрупкий корпус, который может ломаться при слабых ударах.

ремонт ноутбуків

Магазин «Енрон»

м Вінниця. вул. 600 річчя 21

тел. + 380 (432) 550-950

факс. +380(432)550-950 доб.4

Режим роботи:

пн-пт 9: 00-19: 00

сб-нд 10: 00-17: 00

без обідньої перерви