Ремонт ноутбуків AsusДосить популярною послугою в нашому сервісному центрі в Вінниці є ремонт ноутбуків ASUS. Ця марка володіє відмінним набором характеристик, серед яких оптимальні ціни, відмінна продуктивність, а також сучасний дизайн. Тому ноутбуки Asus купуються частіше пристроїв інших виробників, і оскільки їх багато, ремонт ноутбуків Asus доводиться робити дуже часто.

Як можна зрозуміти, виробництво ноутбуків Asus носить «конвеєрний» характер, що сприяє безлічі поломок, пов'язаних із заводським браком. Ноутбуки Asus не мають високу якість корпусу і клавіатури, тому ці деталі в ноутбуці ASUS ламаються швидше, ніж інші. Сервісний центр Енрон пропонує ремонт ноутбуків (Заміна матриці, перепайка чіпа, заміна клавіатури, модернізація ноутбука, установка SSD, збільшення обсягу оперативної пам'яті) в Вінниці.

Наш сервісний центр у Вінниці оперативно проводить діагностику ноутбуків, щоб виявити причину поломки і якомога швидше провести ремонт ноутбука Asus Zenbook, ремонт ноутбуків Asus N cерии, Asus cерии K / A, Asus cерии X, Asus cерии F, Asus cерии S і інших моделей. Також ця процедура дозволяє дізнатися терміни виконання ремонту ноутбука в Вінниці, після чого ми повідомимо про це вам. Не робіть ремонт ноутбука самостійно, адже не маючи необхідної кваліфікації, ви можете ще більше його пошкодити і замість недорогого ремонту ноутбука від незначної несправності доведеться робити заміну комплектуючих частин.

Звернувшись в наш сервісний центр, наші майстри виконають ремонт ноутбуків на належному рівні для всього модельного ряду ноутбуків Asus: Zenbook, Asus N, Asus K / A, Asus X, Asus серія F, Asus серія S.

Наші майстри в Вінниці мають великий досвід ремонту ноутбуків Asus і тому знайомі з усіма особливостями продукції цього виробника. Не варто турбуватися, ремонт ноутбука в сервісному центрі Енрон буде зроблений швидко, якісно, ​​і за прийнятною ціною. Ми цінуємо нашу репутацію і несемо відповідальність за якість виконаної роботи і наданих послуг, тому даємо гарантію по ремонту ноутбуків Asus мінімум на 3 місяці.

У нашому сервісному центрі можна зробити ремонт ноутбуків, а саме, замінити корпус і дисплей, а також встановити окремі комплектуючі елементи потрібного виробника. Ми маємо свій склад із запчастинами для швидкого ремонту ноутбуків Asus на кожен окремий випадок. Це мінімізує час, протягом якого вам потрібно буде чекати заміну пошкодженої або зламаною деталі.

На комп'ютерна фірма робить ремонт ноутбуків ASUS будь-якої моделі і ми усунемо такі поломки і надамо послуги, як:

  • Поломка клавіатури ноутбука;
  • Засмічення системи охолодження;
  • Фізичне пошкодження матриці;
  • Заміна несправного відеочипа;
  • Несправності системи живлення;
  • Налагодження або заміна мостів чіпсета

ремонт ноутбуків

Магазин «Енрон»

м Вінниця. вул. 600 річчя 21

тел. + 380 (432) 550-950

факс. +380(432)550-950 доб.4

Режим роботи:

пн-пт 9: 00-19: 00

сб-нд 10: 00-17: 00

без обідньої перерви