Ремонт ноутбуків DellНоутбуки від виробника Dell відрізняються як високою якістю, так і відмінним оформленням. Тому кожен користувач бажає, щоб його вірний помічник залишався в робочому стані якомога довше. У разі, якщо у вас виникли непередбачені проблеми з використанням ноутбука Dell, перестав запускатися ноутбук, не працює дисплей ноутбука або ще чого гірше - вам терміново потрібно звернутися в сервісний центр Enron.

Ми пропонуємо ремонт ноутбуків в Вінниці (Заміна матриці, перепайка чіпа, заміна клавіатури, модернізація ноутбука, установка SSD, збільшення обсягу оперативної пам'яті). Наші фахівці оперативно нададуть широкий спектр послуг від профілактики до ремонту ноутбука, модернізації ноутбука Dell. Високий рівень майстерності наших фахівців забезпечить максимально ефективну і довгу роботу вашого Ваш ноутбука.

Ви можете подивитися приклад ремонту ноутбука Dell в нашому сервісному центрі, а саме процес перепайки відеочипа - Усунення однієї з найбільш частих проблем.

Компанія Dell не відрізняється широким модельним рядом комп'ютерів, на відміну від інших відомих брендів, але лінійка ноутбуків Dell є найбільш вдалою за структурою. Моделі розроблені настільки вдало, що підкорюють серця користувачів і цілком здатні позмагатися з іншими, не менш потужними і продуктивними моделями ноутбуків. Наша комп'ютерна фірма справить ремонт ноутбуків Dell будь лінійки:

Незважаючи на те, що Dell входить в топ 10 найбільших виробників комп'ютерної техніки, зокрема ноутбуків, і випускає пристрої високої якості і перевіряє їх на працездатність перш, ніж відпустити на ринок, вони теж можуть вийти з ладу.

Одной из самых часто оказываемых услуг в Вінниці в нашому сервісним центрі є профілактика ноутбука. Зазвичай вона включає чистку ноутбука від пилу і заміну термопасти. Під час роботи ноутбука в корпус потрапляють частинки пилу, в результаті чого сильно знижується ефективність роботи системи охолодження, що призводить до перегріву і може пошкодити мікросхеми. Тому не варто зволікати з ремонтом ноутбука Dell і слід звернутися в комп'ютерну фірму, де досвідчені майстри усунуть будь-які несправності ноутбуків в Вінниці. Ноутбук в результаті починає сильно шуміти, повільніше працює, падає його продуктивність, він також може вимкнутися в самий невідповідний момент. На це варто відразу ж звернути увагу, в іншому випадку може згоріти відеокарта або перестати працювати кулер і ремонт ноутбука в сервісному центрі обійдеться вам набагато дорожче.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваш комп'ютер або ноутбук Dell не вийшов з ладу передчасно, вам слід регулярно звертатися в сервісний центр до досвідчених майстрів для проведення періодичної профілактики ноутбука.

У випадках, коли профілактика ноутбука Dell вже не допоможе, фахівці комп'ютерної фірми Енрон справлять ремонт ноутбуків. Наші інженери акуратно розберуть пристрій, видалять всю пил, змінять термопасту. Якщо ви працюєте на вашому ноутбуці в запилених приміщеннях, дуже важливо вчасно проводити чистку від пилу та інших забруднень. У звичайних умовах оптимально буде чистити ноутбук не рідше 1 - 2 раз на рік.

ремонт ноутбуків

Магазин «Енрон»

м Вінниця. вул. 600 річчя 21

тел. + 380 (432) 550-950

факс. +380(432)550-950 доб.4

Режим роботи:

пн-пт 9: 00-19: 00

сб-нд 10: 00-17: 00

без обідньої перерви