Заправка картриджа

Існує думка, що заправити картридж може будь-яка людина. Частково, це твердження вірне. Але є одне АЛЕ, чи потрібно це Вам? Тонерний пил, яка при попаданні на одяг НЕ відмивається і не виводиться з дихальних шляхів, порізані пальці, пошкоджені при заправці картриджі, зіпсований настрій.

Воно вам треба? Довірте роботу професіоналам. Ми зробимо цю «чорну роботу» за Вас, швидко, якісно, ​​дешево. В найкоротші терміни заправимо Canon картриджі, картриджі HP, а також картриджі Samsung, Адже пристрої цих трьох виробників найбільш популярні. Не дарма спеціалізація стала поштовхом до великої промислової революції 18-го століття. Довірте роботу майстра - майстру, а інженера - інженеру.

Картридж для лазерного принтера, наприкладCanon C-EXV40 або HP 35A, 36A, 78A, 85A, Зазвичай закінчується в самий невідповідний момент - наприклад, коли терміново потрібно роздрукувати документ. Не завжди є гроші на новий картридж, вартість нових картриджів дуже висока, найчастіше - близько половини від вартості принтера. В такому випадку необхідно зробити заправку картриджа. Ця послуга обійдеться вам в рази дешевше, необхідно буде тільки купити чорнило і заправити картридж.

Зрозуміти, чи настав час для заправки лазерного картриджа, Досить просто. Якщо при пресі з'явилася біла вертикальна смуга на папері - це значить, що тонер закінчився, і лазерний картридж дійсно треба заправити. майстри нашого сервісного центру у Вінниці швидко заправлять лазерні картриджі і це обійдеться вам досить дешево.

У багатьох лазерних картриджах встановлений чіп, який рахує кількість витраченого тонера. Навіть після перезаправлення він буде показувати, що картридж порожній і весь час нагадувати про це. Звертайтеся до нас, ми зробимо скидання чіпа лазерного картриджа в лічені хвилини. Для цього потрібно мати належну кваліфікацію, ви не зможете зробити це не виходячи з дому.

Також в нашому сервісному центрі у Вінниці вам з легкістю зроблять заправку картриджів таких виробників, як Xerox, Lexmark и Panasonic, Заправка картриджа здійснюється протягом 15-30 хвилин. Звертаємо Вашу увагу, що ми здійснюємо заправку картриджів тільки на території сервісного центру (без виїзду до клієнта). Якщо Вам необхідно заправити картридж швидко, то передзвоніть, будь ласка, перед приходом до нас. У такому випадку наш фахівець визначить для Вас час приходу, щоб він міг відразу приступити до роботи.

Зовсім не варто ходити в магазин і купувати новий картридж, як тільки чорнило закінчилися. Ви можете звернутися до фахівців фірми Енрон в Вінниці і ми вам якісно і швидко заправимо все картриджі, будь то канон, HP або ж Samsung, самими кращими чорнилом або тонером. Оскільки наші фахівці акуратно і з увагою ставляться до своєї роботи, внаслідок такої послуги у Вас істотно підвищиться якість друку. Ми виконаємо практично всі Ваші запити, будь то заправка картриджа принтера, Ксерокса або факсу. Найбільш швидко ми зможемо заправити Ваш принтер в нашій майстерні в Вінниці.

Одна з основних частин нашої діяльності - це ремонт та заправка картриджів у Вінниці. Наша лабораторія по заправці картриджів, оснащена всім необхідним: інструментами, витяжкою промислового зразка, засобами індивідуального захисту та найголовніше, досвідченими, перевіреними майстрами, які пройшли багаторазове навчання і авторизацію, які заправлять практично будь-який картридж, будь він струменевим або лазерним.

У Вінниці ремонт і заправка принтерів - Це робота для фахівців, оскільки виконання ремонту вимагає високого професіоналізму і досвіду. Не намагайтеся самостійно ремонтувати техніку, краще зверніться за допомогою до майстра по ремонту, що дозволить уникнути появи серйозних поломок. Тільки правильно зроблена діагностика обладнання, наявність всіх інструментів і комплектуючих, а також досвід майстрів допоможуть виконати ремонт принтера або копіра на професійному рівні. Тому Вам слід звернутися в наш сервісний центр Енрон в Вінниці.

Як тільки Ви помітили, що Ваш принтер почав працювати не належним чином, або вам потрібно швидко заправити картридж, не варто тягнути час. Звертайтеся до нас, і ми виконаємо ремонт за прийнятною вартістю!

Ми пропонуємо вам можливість заправити такі картриджі у Вінниці:

Заправити картридж HP, заправити картридж канон, заправити картридж Lexmark, заправити картридж Samsung, заправити картридж Xerox, заправити картридж Panasonic і багатьох інших, все це і багато іншого в нашій лабораторії в Вінниці.

На сьогоднішній день ми пропонуємо для наших корпоративних клієнтів наступний варіант роботи:

  • Кожен робочий день (пн-пт) до 10.30 ми приймаємо замовлення на заправку і обслуговування принтерів і картриджів.
  • Наші фахівці, в обумовлений час приїжджають в Ваш офіс і забирають техніку і картриджі для обслуговування.
  • В той же день, до 18.00 ми повертаємо заправлені і готові до роботи картриджі замовнику.

Заправка картриджів

Магазин «Енрон»
м Вінниця. вул. 600 річчя, 21 тел. + 380 (432) 550-950 факс. + 380 (432) 550-950 доб.4 Режим роботи: пн-пт 9:00-19:00сб-вс 10:00-17:00 без обідньої перерви