Заправка картриджа

Існує думка, що заправити картридж може будь-яка людина. Частково, це твердження вірне. Але є одне АЛЕ, чи потрібно це Вам? Тонерний пил, яка при попаданні на одяг НЕ відмивається і не виводиться з дихальних шляхів, порізані пальці, пошкоджені при заправці картриджі, зіпсований настрій.

Воно вам треба? Довірте роботу професіоналам. Ми зробимо цю «чорну роботу» за Вас, швидко, якісно, ​​дешево. В найкоротші терміни заправимо Canon картриджі, картриджі HP, а також картриджі Samsung, Адже пристрої цих трьох виробників найбільш популярні. Не дарма спеціалізація стала поштовхом до великої промислової революції 18-го століття. Довірте роботу майстра - майстру, а інженера - інженеру.

Картридж для лазерного принтера, Наприклад Canon C-EXV40 або HP 35A, 36A, 78A, 85A, Зазвичай закінчується в самий невідповідний момент - наприклад, коли терміново потрібно роздрукувати документ. Не завжди є гроші на новий картридж, вартість нових картриджів дуже висока, найчастіше - близько половини від вартості принтера. В такому випадку необхідно зробити заправку картриджа. Ця послуга обійдеться вам в рази дешевше, необхідно буде тільки купити чорнило і заправити картридж.

Зрозуміти, чи настав час для заправки лазерного картриджа, Досить просто. Якщо при пресі з'явилася біла вертикальна смуга на папері - це значить, що тонер закінчився, і лазерний картридж дійсно треба заправити. майстри нашого сервісного центру у Вінниці швидко заправлять лазерні картриджі і це обійдеться вам досить дешево.

У багатьох лазерних картриджах встановлений чіп, який рахує кількість витраченого тонера. Навіть після перезаправлення він буде показувати, що картридж порожній і весь час нагадувати про це. Звертайтеся до нас, ми зробимо скидання чіпа лазерного картриджа в лічені хвилини. Для цього потрібно мати належну кваліфікацію, ви не зможете зробити це не виходячи з дому.

Також в нашому сервісному центрі у Вінниці вам з легкістю зроблять заправку картриджів таких виробників, як Xerox, Lexmark и Panasonic. Заправка картриджа осуществляется в течение 15-30 минут. Обращаем Ваше внимание, что мы осуществляем заправку картриджей только на территории сервисного центра (без выезда к клиенту). Если Вам необходимо заправить картридж быстро, то перезвоните, пожалуйста, перед приходом к нам. В таком случае наш специалист определит для Вас время прихода, чтобы он мог сразу приступить к работе.

Зовсім не варто ходити в магазин і купувати новий картридж, як тільки чорнило закінчилися. Ви можете звернутися до фахівців фірми Енрон в Вінниці і ми вам якісно і швидко заправимо все картриджі, будь то канон, HP або ж Samsung, самими кращими чорнилом або тонером. Оскільки наші фахівці акуратно і з увагою ставляться до своєї роботи, внаслідок такої послуги у Вас істотно підвищиться якість друку. Ми виконаємо практично всі Ваші запити, будь то заправка картриджа принтера, Ксерокса або факсу. Найбільш швидко ми зможемо заправити Ваш принтер в нашій майстерні в Вінниці.

Одна з основних частин нашої діяльності - це ремонт та заправка картриджів у Вінниці. Наша лабораторія по заправці картриджів, оснащена всім необхідним: інструментами, витяжкою промислового зразка, засобами індивідуального захисту та найголовніше, досвідченими, перевіреними майстрами, які пройшли багаторазове навчання і авторизацію, які заправлять практично будь-який картридж, будь він струменевим або лазерним.

У Вінниці ремонт і заправка принтерів - Це робота для фахівців, оскільки виконання ремонту вимагає високого професіоналізму і досвіду. Не намагайтеся самостійно ремонтувати техніку, краще зверніться за допомогою до майстра по ремонту, що дозволить уникнути появи серйозних поломок. Тільки правильно зроблена діагностика обладнання, наявність всіх інструментів і комплектуючих, а також досвід майстрів допоможуть виконати ремонт принтера або копіра на професійному рівні. Тому Вам слід звернутися в наш сервісний центр Енрон в Вінниці.

Як тільки Ви помітили, що Ваш принтер почав працювати не належним чином, або вам потрібно швидко заправити картридж, не варто тягнути час. Звертайтеся до нас, і ми виконаємо ремонт за прийнятною вартістю!

Ми пропонуємо вам можливість заправити такі картриджі у Вінниці:

Заправити картридж HP, заправити картридж канон, заправити картридж Samsung, заправити картридж Xerox, і багатьох інших, все це і багато іншого в нашій лабораторії в Вінниці.

Заправка картриджів

Магазин «Энрон плюс»
г. Винница. ул. Келецкая 61А тел. +380(432)550-950 факс. +380(432)550-950 доб.4 Режим роботи: пн-пт 9:00-18:00 сб 10:00-15:00 без обідньої перерви