Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

14–17 квітня в Москві пройде міжнародна виставка Mobile & Digital Форум 2016

З 14 по 17 квітня в Москві пройде головний російський огляд світових досягнень мобільної електроніки та цифрової техніки — міжнародна виставка Mobile & Digital Форум.

Mobile & Digital Форум 2016

У ній візьмуть участь провідні світові виробники і дистриб’ютори, які запропонують до уваги гостей нові смартфони і планшетні комп’ютери, автомобільні гаджети, включаючи відеореєстратори і радар-детектори, портативну аудіотехніку і навушники, а також аксесуари і периферію.

Mobile & Digital Форум 2016

Чохли, зарядні пристрої, захисні плівки, акумулятори, комп’ютерні миші і веб-камери, мережеві сховища і жорсткі диски — це і багато іншого буде представлено на виставці Mobile & Digital Форум, а аксесуари і пристрої для продукції Apple будуть зібрані в спеціальний розділ — iZone. Будь-який бажаючий зможе подивитися, спробувати в дії і навіть купити за спеціальною ціною представлені новинки.

Mobile & Digital Форум 2016

Для гостей виставки організатори готують сюрприз — спеціальну експозицію Connected Life, яка покаже новинки в категорії «розумних» пристроїв для носіння і рішень із підтримкою управління за допомогою смартфонів і планшетів, а також продемонструє Інтернет речей на практиці.

Експозиція Connected Life включає сферу спорту і здоров’я, демонструючи в дії переносну електроніку, таку як «розумні» годинники і фітнес-трекери, екшн-камери, гаджети для мобільної медицини («розумні» ваги, термометри і тд). Тут також будуть демонструватися новинки в області віртуальної, доповненої реальності, наприклад, шоломи і «розумні» окуляри.

Mobile & Digital Форум 2016

Широко буде представлена ​​тематика «Розумного будинку», починаючи від самих систем управління і закінчуючи Plug & play «розумними» пристроями для будинку, «розумними» розетками, вимикачами і світлорегуляторами, керованими бездротовими датчиками для систем безпеки і комфорту, приставками Smart TV і навіть «розумною» побутовою технікою.

Mobile & Digital Форум 2016

Про коптери, дрони і широку варіативність їх застосування говорять дуже багато. Для знайомства з новинками цієї категорії на виставці передбачені стендова експозиція і демонстраційний майданчик. Додамо, що на заході також відбудеться показ нових підключених автомобільних технологій і мобільних рішень.

Комп’ютерна фірма Енрон слідкуватиме за новинами стосовно виставки Mobile & Digital Форум. Більш докладно про Mobile & Digital Форум 2016 можна дізнатися на сайті заходу:

mdforum.pmd-forum.ru