Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

8-9 жовтня у Києві пройшла IT-виставка CEE 2016

Вчора в столиці України закінчилася виставка CEE 2016, на якій понад 100 світових компаній представили свої новинки. Серед них і телевізори, смартфони, відеокамери, побутова техніка і все для геймерів. Загальна вартість демонстраційного обладнання — 13 млн грн. Відбувалося дійство в Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Учасниками виставки CEE 2016 стали понад 100 лідерів світової індустрії. На стендах компанії всі бажаючі мали змогу ознайомитись з можливостями нових товарів і рішень: смартфонів, планшетів, браслетів-годинників, гіроскутерів і гіроколес, електророверів і електросамокатів, ультрабуків, рідерів, фото- і відеокамер, МФУ, принтерів, телевізорів, малої та великої побутової техніки, електромобілів, 3D принтерів, електроенергетики і продукції LED, рішень для бізнес- та інших установ і багато чого іншого.

Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза

До уваги відвідувачів окремої великої експозиції з системної інтеграції будуть запропоновані корпоративні рішення по уніфікованих комунікацій, відеоспостереження, бездротового зв’язку, мережевої безпеки, відеоконференцзв’язку, хмарних напрямків, безпеки і багатьох інших напрямів на базі робочих станцій, серверів і систем зберігання даних, активного і пасивного мережевого обладнання, системного і прикладного програмного забезпечення, які постачаються ERC.

Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза

Що ще можна було зробити протягом виставкового дня? Проїхатись з вітерцем на стенді Ninebot. Стенд компанії Ninebot by Segway є справжнім двополосним треком для їзди, де кожен мав можливість випробувати розробки компанії — гіроборди Ninebot miniPro і E+, а також моноколесо S2. Менеджери компанії, які самі віртуозно катаються, допомогали новачкам освоїти цей сучасний транспортний засіб.

Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза

Роздрукувати фото на принтері Canon Selfie, і не лише на ньому. На стенді Canon було багато всього цікавого, в тому числі й компактний принтер, який швидко роздруковує фото зі смартфону. Світлини, роздруковані на такому принтері, не тьмяніють та не вигорають з часом.

Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза

Відчути дух геймерської атмосфери. Варіант для тих, хто не шаленіє від ігор, оскільки справжні геймери вже з самого ранку стояли біля стенда Wargaming, чим створили немаленьку чергу!

Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза

Особливу увагу в цьому році надано багатьом новітнім технологіям в різних галузях, зокрема розумному місту, технологіям і продуктам з використанням енергії сонця та іншого обладнання альтернативної енергетики, яке представлено окремо і в складі рішень.

Фото з виставки CEE 2016 у КиївЕкспоПлаза

Наш магазин комп’ютерної техніки Енрон також відвідав виставку CEE 2016 у Києві і ми найближчим часом розповімо про новинки у галузі комп’ютерів та мобільної техніки, які були представлені у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Придбати вище згадану продукцію ви також зможете, звернувшись до нас у Вінниці.