Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Acer будуть розробляти шолом віртуальної реальності StarVR

Незважаючи на недавню заяву генерального директора Acer Джейсона Чена (Jason Chen) про малу привабливість і перспективність VR-сегмента для тайванської компанії в даний момент, іменитий виробник все ж має намір взяти участь в розробці шолома віртуальної реальності. Правда, тут варто відразу внести ясність: масового випуску комерційної версії пристрою під брендом Acer не передбачається.

Шолом віртуальної реальності Acer StarVR

Acer оголосила про співпрацю з ігровою студією Starbreeze, з якої буде вестися робота над створенням (а якщо бути точним — технічним удосконаленням раніше представленого зразка) шолома віртуальної реальності. В основу гаджета ляже продемонстрований громадськості прототип комплекту StarVR, розроблений зусиллями фахівців Starbreeze. Однак цільовою аудиторією шолома стануть зовсім не власники смартфонів і ПК, а відвідувачі VR-атракціонів і тематичних парків.

Шолом віртуальної реальності Acer StarVR

Набір для занурення у віртуальний простір StarVR виділяється на тлі моделей Oculus Rift і HTC Vive по-справжньому широким полем зору. Внаслідок цього імітація присутності в цифровому світі за рахунок 210-градусного охоплення віртуального простору стане гранично схожою на те, як людина бачить навколишні його предмети і людей в повсякденному житті. Для порівняння той же Oculus Rift має кут огляду майже в два рази менше — до 110°.

Шолом віртуальної реальності Acer StarVR

Крім того, з огляду на багаторічний досвід Acer у виробництві настільних комп’ютерів, лептопів і мобільних пристроїв, інженери тайванської фірми займуться і проектуванням необхідної для розкриття потенціалу StarVR обчислювальної системи. Вона буде потрібна для швидкої інтеграції StarVR в сферу розваг (у вигляді вже готового комплексу) і забезпечить необхідний рівень швидкодії за рахунок початкової орієнтації на конкретно поставлене завдання.

Шолом віртуальної реальності Acer StarVR

StarVR буде націлений, як уже було відзначено вище, не для домашнього застосування, а на професійну індустрію VR-розваг. Тому ефект від занурення у віртуальну реальність виявиться в цьому випадку куди більш вражаючим, ніж використання подібних шоломів в домашніх умовах. Щоломи віртуальної реальності стають все більш популярними у світі. Якщо ви бажаєте купити такий шолом із тих, які є у широкому доступі — звертайтеся до магазину комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці.