Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Acer представила монітори Predator з технологією управління поглядом

Acer Group представила три монітори серії Predator з технологією управління поглядом Tobii на виставці IFA в Берліні. Новинки стануть першими стаціонарними ігровими дисплеями, які матимуть вбудовані сенсори Tobii EyeX. Крім того, будучи призначеними для любителів ігор, вони запропонують дуже високу частоту оновлення, а також підтримку NVIDIA G-Sync.

Монітор Acer Predator з технологією Tobii EyeX

Технологія Tobii EyeX була вперше продемонстрована на виставці CES 2013 (в той час вона називалася Tobii Gaze) в якості альтернативного способу управління комп’ютером без використання традиційних миші і клавіатури. Сам пристрій EyeX оснащено інфрачервоними датчиками, а також звичайною RGB-камерою для відстеження положення зіниць очей і напрямку погляду.

Інформація з сенсорів обробляється спеціальною системою на кристалі EyeChip, а також програмним забезпеченням, що дозволяє управляти положенням курсору в Windows або ж орієнтацією камери в іграх. Частота опитування датчиків EyeX становить 60 Гц, а типова затримка при управлінні близько 15 ± 5 мс. Tobii EyeX сумісна з Windows Hello, а також c різними додатками для Microsoft Windows.

Монітор Acer Predator з технологією Tobii EyeX

Хоча технологія управління поглядом може спростити і прискорити взаємодію з низкою програм і навіть полегшити життя людей з обмеженими можливостями — розробники програмного забезпечення, сумісного з EyeX, в основному зосереджені на іграх. На сьогоднішній день існує близько 40 ігор, які підтримують Tobii EyeX, включаючи Deus Ex: Mankind Divided і Tom Clancy’s The Division. З огляду на поточне позиціонування даної технології, інтеграція датчиків EyeX в ігрові монітори сімейства Predator є логічним кроком з боку Acer.

Спочатку Acer запропонує три ігрових монітори з Tobii EyeX: Predator Z271T, Predator XB251HQT і Predator XB271HUT. Всі три дисплеї підтримують технологію NVIDIA G-Sync, але виробник не розкриває точні динамічні діапазони їх частоти поновлення. Що стосується інших особливостей, то всі три монітори мають як мінімум один вхід DisplayPort 1.2, а також характерний дизайн в червоно-чорній кольоровій гамі.

Монітор Acer Predator з технологією Tobii EyeX

Дисплеї Acer Predator із вбудованими датчиками Tobii EyeX складно назвати доступними, але варто мати на увазі, що окремий пристрій EyeX коштує $ 140 / € 119, а нові монітори також мають дуже високі частоти оновлення та підтримку G-Sync.

В цілому, інтеграція технології управління поглядом в ігрові дисплеї є цікавим ходом, а також непоганим способом виділити Acer Predator серед конкуруючих виробів інших виробників. Буде дуже цікаво подивитися, чи стануть нові монітори популярними серед гравців і чи готові останні доплатити Acer за Tobii EyeX.

Монітор Acer Predator з технологією Tobii EyeX

Придбати монітор для домашнього користування, монітор для ігор від Acer, а також для роботи із графікою, форматів 4:3, 16:9, 21:9 UltraWide (під замовлення) ви можете як в нашому магазині техніки Енрон у Вінниці, так і в інтернет-магазині Сконто.