Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

ADATA представила високошвидкісні карти пам’яті Premier і Premier ONE

Компанія ADATA відома, в основному, завдяки непоганим і доступним твердотільним накопичувачам, але під цим брендом також випускаються популярні карти пам’яті. Компанія анонсувала нову серію високошвидкісних карт пам’яті SD і MicroSD під назвами Premier і Premier ONE. Всього було представлено 17 моделей в п’яти групах, включаючи такі варіанти, як UHS-II Class 10 і UHS-I Class 10. Масові продажі новинок повинні поступово стартувати в проміжку між серединою березня і кінцем травня. Їх основне призначення — використання в професійній фото-, відео та іншій апаратурі, що вимагає реєстрації даних і працює в суворих польових умовах. Вартість поки не повідомляється, але вона напевно буде вищою за звичайну.

ADATA представила високошвидкісні карти пам'яті

У серії Premier ONE з представлені Рішення UHS-інтерфейсом II в формі SD, MicroSD і комплекту карти MicroSD з адаптером для SD слоту. Діапазон ємностей простягається від 64 до 256 Гбайт, всі моделі розраховані на роботу в розширеному діапазоні температур: від -25 до +85 градусів за Цельсієм, а значить, вони відмінно будуть відчувати себе в польових умовах в складі фото- або відеокамери. У картах реалізована система корекції помилок, а їх корпуси мають захист від пилу і вологи, а також захищені від статичної електрики і рентгенівських променів. У якості пам’яті застосовані добірні кристали 3D MLC. SD-версія може читати і писати дані на швидкостях 290 і 260 Мб/с відповідно. MicroSD-варіант трохи повільніший: швидкість читання складає 275 Мб/с, а ось швидкість запису не перевищує 155 Мб/с.

ADATA представила високошвидкісні карти пам'яті

Серія Premier не настільки вражає: вона використовує більш повільний інтерфейс UHS-I і в ній відсутня повнорозмірна модель SD: представлені тільки звичайні MicroSD і MicroSD в комплекті з адаптером для SD слота. Ємності тут теж більш скромні, від 16 до 128 Гб. Якщо карти Premier One здатні працювати з відеокамерами, які записують відео в форматі 4К або навіть 8К, то моделі Premier, розраховані на застосування в апаратурі класу Full HD. Швидкісні показники тут вражають з точки зору звичайних побутових карт пам’яті, але на тлі Premier ONE виглядають не так круто: всього 85 Мб/с при читанні і 25 Мб/с при запису. Але в іншому серія Premier не поступається більш дорогій Premier ONE — вона теж використовує захищений від всіляких шкідливих факторів корпус, якісні кристали пам’яті і має систему корекції помилок.

З кожним днем розширення вбудованої у пристрої пам’яті стає все більш актуальним. Ви можете придбати карти пам’яті microSD, а також адаптери для них, у Вінниці в магазині комп’ютерної техніки Енрон. Купити карти пам’яті онлайн швидко та недорого вийде у інтернет-магазині Сконто.