Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Alienware оснащує свої нові конфігурації графікою AMD Radeon

Цього року відома компанія Alienware, частина корпорації Dell, що спеціалізується на випуску незвичайних і потужних ігрових систем преміум-класу, святкує своє двадцятиріччя на ринку ігрових ПК. Компанія постійно розширює співпрацю з різними розробниками і виробниками апаратного забезпечення і збирається випустити ювілейні системи, оснащені графічними рішеннями AMD Radeon, вперше анонсовані на E3.

Комп'ютер Dell Alienware Aurora R5

Нові системи Alienware з серії Area-51 були продемонстровані публіці на заході NerdHQ, що пройшов у Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Любителі сучасних ігор змогли спробувати і оцінити новий проект Battlefield 1 на одній з систем Area-51.

На заході також відбулося змагання, переможець якого був нагороджений досить вагомим призом — новітньою системою Alienware Aurora R5, оснащеною відразу парою графічних карт AMD Radeon RX 480. На виставці Gamescom компанія оголосила про доступність графіки Radeon RX 480 в системах серії Aurora починаючи з 17 серпня.

Комп'ютер Dell Alienware Area-51

Зарубіжні оглядачі та ентузіасти вже встигли попрацювати з новими системами Alienware і залишили про них позитивні відгуки. Так, співробітники ресурсу Tech Radar вважають Alienware Aurora R5 революційною настільною ігровою системою, на тлі якої інші готові системи виглядають блідо, оскільки виріб Alienware використовує менший, більш зручний корпус і має напрочуд демократичну ціну.

Системи Alienware конфігуруються перед покупкою самим покупцем, який робить замовлення і Aurora може бути укомплектована тандемом CrossFireX, що складається з двох Radeon RX 480. Основою системи є нове шасі незвичайної форми. Головна його перевага полягає в зручному, швидкому складанні, що не вимагає застосування інструментів. А пара Radeon RX 480 дасть системі продуктивність, достатню для комфортного використання рішень віртуальної реальності HTC і Oculus.

Комп'ютер Dell Alienware Area-51

Якщо ж потрібно ще більше потужності, то доступна конфігурація Area-51 з трьома Radeon RX 480, хоча ефективність такої трьохпроцесорної графічної системи і викликає певні питання. А в сфері компактних систем компанія може похвалитися моделлю Alpha R2, за габаритами близькою до ігрових консолей, але оснащену графікою Radeon R9 M470X.

Система Alienware Aurora з графікою AMD Radeon RX 480 доступна вже зараз в європейському регіоні, її доступність в інших регіонах очікується у найближчий час. Модель Area-51 поставляється в конфігураціях з Radeon R9 370 або Radeon R9 Fury X, версія з трьома Radeon RX 480 буде доступна трохи пізніше. А Alpha R2, оснащена відеомодулем Radeon R9 M470X, доступна для замовлень по всьому світу.

Комп'ютер Dell Alienware Alpha R2

Придбати під замовлення ПК ексклюзивної збірки Dell Alienware, геймерські ноутбуки Alienware, потужну та сучасну комп’ютерну техніку від інших виробників у Вінниці ви можете в магазині комп’ютерної техніки Енрон. Отримати вище згадане можна і звернувшись до менеджера інтернет-магазину Сконто, як на сайті, так і по телефону. Окрім цього, зберемо ПК комплектації, підібраної спеціально для ваших потреб.