Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

AMD Radeon Instinct стане основою технологій майбутнього

Компанія AMD зайнялася штучним інтелектом з метою створення нових чіпів для «розумних» технологій майбутнього. Виробник запустив серію прискорювачів AMD Radeon Instinct з відкритим програмним кодом для того, щоб зробити графічні прискорювачі більш поширеними в «розумних» автомобілях. Компанія сподівається таким чином обійти свого конкурента NVIDIA, якому вона програвала весь цей час в сегменті відеочіпів.

Графічні адаптери AMD Radeon Instinct

«Останні досягнення алгоритмів машинного інтелекту і використання високопродуктивних графічних прискорювачів дозволяють на порядок прискорити обробку інформації, її розуміння і отримання висновків в режимі реального часу, — повідомляють представники AMD. — Radeon Instinct є основою для відкритої екосистеми машинного інтелекту, яка дозволить прискорити алгоритми його навчання».

Графічні адаптери AMD Radeon Instinct

З технічної точки зору, моделей в серії Radeon Instinct всього три. Прискорювач Radeon Instinct MI6 побудований на основі архітектури AMD Polaris GPU і є пасивно охолоджуваною картою з продуктивністю 5,7 Тфлопс при прискоренні FP16. Карта оснащена 16 ГБ відеопам’яті. Наступним йде прискорювач Radeon Instinct MI8, виконаний в меншому форм-факторі. Незважаючи на це, його продуктивність досягає 8,2 Тфлопс при прискоренні FP16. При цьому відеокарта оснащена 4 ГБ пам’яті високої пропускної здатності (HBM). І, нарешті, прискорювач Radeon Instinct MI25 побудований на архітектурі AMD next-gen Vega GPU.

Графічні адаптери AMD Radeon Instinct

Для своїх карт AMD випустила ПЗ з відкритим кодом, яке вже є і призначене для вирішення проблем в сфері машинного інтелекту за допомогою предметно-орієнтованої мови для лінійної алгебри та тензорів.

Відеокарти на базі технології AMD Radeon Instinct з’являться не раніше наступного року, та й ціни поки не називаються. Купити референсну модель (модель від виробника, у даному випадку AMD Radeon RX 480), а також модифікації відеокарти AMD Radeon від Asus, Gigabyte, MSI вже можна вже сьогодні на сайті інтернет-магазину Сконто. Хочете грати в щось сучасне або працювати без страху, що ПК буде «лагати»? Магазин комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці допоможе вам із вибором графічного адаптера як Radeon, так і відеокарт GeForce.