Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Анонсований Surface Studio — перший моноблочний ПК Microsoft

Сімейство комп’ютерів Microsoft Surface тепер офіційно включає настільний комп’ютер. На заході в Нью-Йорку був представлений ПК-моноблок Surface Studio. «Ми переконані, що Surface змінює принципи, за якими ви створюєте контент, робите щось нове і навчаєтесь, — зазначив Панос Панай (Panos Panay), який очолює команду пристроїв Microsoft. — Продукт, який я збираюся показати всім вам — це новий крок вперед. Він здасться знайомим, але відчуття від знайомства з ним будуть зовсім іншими». Surface Studio вийде в обмежених тиражах до різдвяних свят за ціною від $3000 у США.

Моноблочний ПК Microsoft Surface Studio

Microsoft називає Studio найтоншим у світі монітором. Його товщина дійсно невелика — всього 12,5 мм (інші розміри — 637,35 × 438,9 мм). Сенсорний екран діагоналлю 28 дюймів укладений в алюмінієвий корпус. Роздільна здатність дисплея становить величезні 13,5 млн пікселів (4500 × 3000) — на 63% більше, ніж 4K, яке використовується в останніх моделях телевізорів. «Перетворіть свій робочий стіл в студію», — повідомляє Microsoft в рекламі пристрою.

Моноблочний ПК Microsoft Surface Studio

Варто додати, що при створенні Surface Studio акцент був зроблений на виведення максимально точних кольорів в розширеному діапазоні (підтримуються простори Adobe sRGB і DCI-P3), що вкрай важливо для фотографів, відеомонтажерів, дизайнерів та інших творчих професій, пов’язаних із роботою з графікою. Microsoft називає все це одним терміном — TrueColor. Дисплей відрізняється співвідношеннями сторін 3:2, а на кожен дюйм ширини або висоти припадає по 192 пікселі.

Моноблочний ПК Microsoft Surface Studio

База Studio (розміри 250 × 220 × 32,2 мм) може запропонувати масу варіантів підключень: 3,5-мм аудіогнізда, слот для SD-карт, роз’єм Mini-DisplayPort, гігабітний мережевий порт Ethernet і 4 порти USB 3.0. Вага комп’ютера становить 9,56 кг. Присутня 5-Мп камера на лицьовій стороні з підтримкою відео 1080p і камера на тильній стороні з автофокусом і підтримкою відео 1080p. Є два мікрофони і вбудована аудіосистема 2.1 Dolby Audio Premium. Серед бездротових стандартів підтримується Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0 і Xbox Wireless.

Моноблочний ПК Microsoft Surface Studio

Анонсовані три основні конфігурації ПК-моноблока (процесори Core 6-го покоління):

  • Intel Core i5, 8 Гбайт ОЗУ, відеокарта NVIDIA GeForce GTX 965M 2 Гбайт GDDR5;
  • Intel Core i7, 16 Гбайт ОЗУ, відеокарта NVIDIA GeForce GTX 965M 2 Гбайт GDDR5;
  • Intel Core i7, 32 Гбайт ОЗУ, відеокарта NVIDIA GeForce GTX 980M 4 Гбайт GDDR5.
Моноблочний ПК Microsoft Surface Studio

Зрозуміло, ключовою особливістю ПК-моноблока є його можливість перетворення в планшет з величезною робочою сенсорною поверхнею: формат моноблока дозволяє легким рухом руки розташувати дисплей майже в горизонтальному положенні. Surface Studio призначений для роботи не тільки з сенсорним пером, а й новим круглим сенсорним тачпадом Dial, який можна застосовувати як прикладаючи до екрану (в сумісних програмах це дає нові можливості), так і розташувавши на столі. Dial продається окремо і коштує $ 100. Його робота демонструється в офіційному рекламному ролику Surface Studio.

Моноблочний ПК Microsoft Surface Studio

Microsoft заявляє, що серед програмних партнерів, які підтримують ПК-моноблок Surface, присутні компанії на зразок Sketchable, Bluebeam і Mental Canvas. Звичайно, комп’ютер перш за все призначений для творчих людей і розроблений з прицілом нову версію Windows 10 Creators Update, яка вийде навесні і дасть в руки мільйонів людей прості інструменти створення контенту. Одне тільки повне оновлення класичного додатку Paint включенням 3D-можливостей чого вартий. А готуються й інші нововведення, в тому числі такі, що стосуються пакету Office. «У найближчі роки ви побачите, як ми інтегруємо підтримку 3D в найпопулярніші наші програми Microsoft», — зазначила Меган Сандерс (Megan Saunders) з Microsoft.

Моноблочний ПК Microsoft Surface Studio

В цілому, як видно, апаратний підрозділ Microsoft підсилює пряму конкуренцію з безліччю сторонніх виробників ПК. Також Surface Studio явно націлений на конкуренцію з Apple iMac — популярним серед творчих професіоналів настільним комп’ютером.

За ціною та можливостями пристрої Microsoft Surface дуже близькі до аналогічних від Apple і позиціонуються як прямі конкуренти. Придбати MS Surface у Вінниці можна під замовлення у комп’ютерному магазині Енрон, те ж стосується і техніки Apple, наприклад, лептопів MacBook. Щоб купити портативну техніку онлайн легко і дешево, досить зробити замовлення в інтернет-магазині Сконто.