Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Apple представить 13-дюймовий MacBook в цей четвер

У прийдешній четвер, 27 жовтня, компанія Apple проведе в своєму кампусі в Купертіно чергову презентацію, де, як очікується, будуть представлені нові комп’ютери. Авторитетне аналітичне агентство KGI опублікувало звіт, в якому повідомляється, що на майбутньому заході Apple представить новий 13-дюймовий MacBook, 13-дюймовий MacBook Pro і 15-дюймовий MacBook Pro.

Офіційні рендери Apple MacBook 2016

Фахівці KGI не впевнені, що компанія представить новий iMac або 27-дюймовий Cinema Display з вбудованою дискретною відеокартою, так як за їхніми даними, ці пристрої ще не готові до випуску. Вони впевнені, що вищезгадані девайси варто чекати на початку 2017 року.

За даними KGI, нові MacBook Pro оснастять сканером відбитків пальців Touch ID, як в останніх моделях iPhone і iPad, а також сенсорним OLED-дисплеєм над клавіатурою, на якому будуть з’являтися кнопки в залежності від контексту і запущеної в даний момент програми.

Офіційні рендери Apple MacBook 2016

Також є інформація, що в нових MacBook Pro буде чотири роз’єми USB Type-C з підтримкою Thunderbolt 3 і більше ніяких інших портів. Також аналітики KGI запевняють, що MacBook Pro отримає безліч інших кардинальних змін.

Офіційні рендери Apple MacBook 2016

Також в звіті KGI йдеться про 13-дюймову версію MacBook. Нагадаємо, що оригінальний MacBook з 12-дюймовим екраном був представлений на початку минулого року. Новинка буде трохи потужнішою своєї меншої версії. Цілком можливо, що компанія також має намір відмовитися від лінійки MacBook Air.

І хоча аналітики KGI не впевнені в тому, що Apple представить 27 жовтня новий iMac, слоганом презентації є фраза «Hello again». Саме вона була слоганом найпершого iMac, представленого в 1998 році. Тому є надія, що в четвер ми все ж побачимо новий моноблок.

Офіційні рендери Apple MacBook 2016

Apple MacBook як не можна краще підходить для офісної роботи, презентацій, ділових зустрічей та споживання контенту (відео, інтернет). Магазин комп’ютерної техніки Енрон дозволяє вам придбати Apple MacBook будь-якої моделі у Вінниці з тих, які доступні в Україні. Також купити MacBook можна у інтернет-магазині Сконто, навіть не виходячи з дому або не покидаючи робоче місце.