Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

ASUS представить новий VR-шолом і ноутбук-трансформер ZenFlip

В даний час на ринку присутні дві панівні конкуруючі концепції віртуальної реальності. Одна передбачає використання потужного і відносно немобільного комп’ютера (будь то ПК, ноутбук або ігрова консоль). Друга опирається на застосування смартфона, відмовляючись від потужності на користь портативності.

Остання у ASUS вже є — це недавно анонсований смартфон ZenFone AR. А згідно витоку внутрішніх документів, тайванський виробник придивляється і до сектору шоломів більш високого класу. Як повідомляється, він буде називатися AIO VR, що недвозначно натякає на концепцію All in One (все в одному).

VR-шолом і ноутбук-трансформер ASUS ZenFlip

Зазвичай термін AIO застосовується в якості скороченого найменування настільних ПК-моноблоків, що містять всі компоненти, починаючи від процесора і відеокарти і закінчуючи накопичувачем і пам’яттю, всередині одного корпусу (зазвичай ззаду панелі екрану). Іншими словами, шолом ASUS на відміну від Oculus Rift і HTC Vive може бути повністю самостійним пристроєм з вбудованим власним процесором, екраном і іншими компонентами.

Втім, мова може йти і про звичайний маркетинг, а на практиці ASUS буде дотримуватися більш звичних концепцій. До речі, існують VR-шоломи з вбудованими процесорами Intel або ARM, але більшість з них є концептуальними рішеннями або, в кращому випадку, випускаються лише для розробників.

VR-шолом і ноутбук-трансформер ASUS ZenFlip

Іншим очікуваним пристроєм ASUS, який з’явиться в найближчі місяці, є ноутбук-трансформер ZenFlip, модель UX370. Описується він як новий старша модель сімейства ноутбуків-трансформерів компанії і повинен, як мінімум, перевершити сучасний UX360 з його процесором Intel Core m3. Про ноутбук відомо небагато, за винятком того, що він напевно збереже гнучкий трансформований корпус в дусі апаратів Lenovo Yoga.

ASUS ZenFlip, згідно з внутрішніми планами компанії, буде представлений у другому кварталі року, але час запуску AIO VR не повідомляється. Напевно обидва пристрої ми побачимо на червневій щорічній виставці Computex в Тайбеї.

VR-шолом і ноутбук-трансформер ASUS ZenFlip

У магазині комп’ютерної техніки Енрон ви можете купити ноутбуки, нетбуки, ультрабуки ASUS, а також придбати ноутбук лінійки ASUS ZenBook у Вінниці. Замовити ноутбук та іншу техніку ASUS онлайн є можливість у інтернет-магазині Сконто.