Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

ASUS представляє геймерскі відеокарти на базі GeForce GTX 1050 Ti

Компанія ASUS представила нові геймерські відеокарти серій ROG Strix, Expedition, Dual і Phoenix на базі графічних процесорів NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti і GeForce GTX 1050. У новинках застосовується покращена система охолодження і підтримка технології ASUS Aura Sync. За рахунок використання елементної бази Super Alloy Power II, що володіє хорошою енергоефективністю, низькою робочою температурою і поліпшеними характеристиками, ці відеокарти можуть без проблем працювати навіть під сильними навантаженнями. Виробництво відеокарт ASUS повністю автоматизоване із застосуванням технології Auto-Extreme.

Ігрова відеокарта Asus GeForce GTX 1050 Ti

Разом з відеокартами ASUS користувачі отримують фірмову утиліту GPU Tweak II, що дозволяє отримати повний контроль над графічною підсистемою комп’ютера. Функція Gaming Booster дає можливість моментально виділити всі доступні обчислювальні ресурси для ресурсоємних 3D-додатків для отримання максимальної продуктивності.

Також в пакет програмного забезпечення входить двотижнева преміум-ліцензія на XSplit Gamecaster — утиліту для запису і трансляції ігрового процесу в режимі реального часу, яка відображає дані системного моніторингу (частоту графічного процесора, температуру відеокарти, рівень завантаження відеопам’яті) і містить елементи управління утиліти GPU Tweak II, включаючи можливість перемикання між профілями з налаштуваннями або моментальний розгін відеокарти.

Ігрова відеокарта Asus GeForce GTX 1050 Ti

Відеокарти серії ROG Strix

ROG Strix GeForce GTX 1050 Ti і ROG Strix GeForce GTX 1050 є рішеннями для геймерів і оснащені безліччю ексклюзивних технологій ASUS. У них використовується фірмова система охолодження DirectCU II, яка працює на 30% ефективніше і в три рази тихіше за рахунок вентилятора з оптимізованою геометрією крильчатки, що підтримує пасивний режим роботи. Також відеокарти оснащені спеціальними роз’ємами для системних вентиляторів з регулюванням на основі температури графічного процесора.

Відеокарти ROG Strix GeForce GTX 1050 Ti і ROG Strix GeForce GTX 1050 також підтримують фірмову технологію ASUS Aura Sync, яка дозволяє синхронізувати світлодіодне підсвічування між декількома сумісними пристроями.

Ігрова відеокарта Asus GeForce GTX 1050 Ti

Відеокарти серії Expedition

Відеокарти GeForce GTX 1050 Ti і GeForce GTX 1050 серії Expedition відрізняються підвищеним рівнем надійності, завдяки чому вони краще підходять для систем, що піддаються сильним навантаженням. Обидві відеокарти оснащуються вентилятором з подвійним шарикопідшипником, який забезпечує вдвічі більший термін служби, ніж традиційні кулери. Крім того, даний вентилятор працює тихіше, ефективніше і продовжує термін служби відеокарт.

Для перевірки надійності нових відеокарт Expedition GeForce GTX 1050 Ti і Expedition GeForce GTX 1050 компанія ASUS звернулася до тестової лабораторії iCafe Labs. Її фахівці піддали новинки 144-годинному комплексному тестуванню з використанням бенчмарків і реальних ігор, з чим відеокарти успішно впоралися.

Ігрова відеокарта Asus GeForce GTX 1050 Ti

Відеокарти серії Dual

Dual GeForce GTX 1050 Ti і Dual GeForce GTX 1050 підійдуть для учасників кіберспортивних турнірів. У них використовується два високоякісних вентилятори з оптимізованою геометрією крильчатки, що входять до складу системи охолодження відеокарт серії Dual, підсилюють повітряний потік в два рази в порівнянні з кулером референсної моделі.

Відеокарти серії Phoenix

Особливість відеокарт серії Phoenix — компактні розміри, що дозволяє використовувати їх в невеликих ігрових системах. Вони оснащуються вентилятором з більш надійним подвійним шарикопідшипником. За рахунок зменшеної сили тертя цей вентилятор працює тихіше, ефективніше і продовжує термін служби відеокарт.

Ігрова відеокарта Asus GeForce GTX 1050 Ti

Ви вже можете придбати і встановити у свій ПК нову потужну відеокарту nVidia GeForce GTX 1080 або GTX 1050, а також більш бюджетні версії GPU від різних виробників — звертайтеся до магазину комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці або до інтернет-магазину Сконто. Найближчим часом будуть доступні вище згадані відеокарти GeForce GTX 1050, варто лише їм з’явитися на українському ринку.