Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

ASUS ROG GR8 II — найкомпактніший ігровий комп’ютер для VR

Компанія ASUS анонсувала старт продажів ультракомпактного ігрового комп’ютера ROG GR8 II. Примітна особливість ПК — корпус об’ємом всього 4 літри, при цьому всередині встановлена високопродуктивна ігрова платформа, фірмове підсвічування і ефективна система охолодження. На сьогоднішній день ROG GR8 II є найбільш компактним ігровим комп’ютером з підтримкою віртуальної реальності. У ньому використовуються повноцінна відеокарта ASUS GeForce GTX 1060 і процесор Intel Core i7 сьомого покоління на базі мікроархітектури Kaby Lake з оперативною пам’яттю стандарту DDR4 об’ємом до 32 ГБ. Дана конфігурація з легкістю впорається з найсучаснішими ресурсоємними іграми.

Геймерський компютер ASUS ROG GR8 II

Два вбудованих порти HDMI 2.0 дозволяють одночасно підключати до GR8 II шолом віртуальної реальності і зовнішній дисплей. ASUS ROG GR8 II володіє набором геймерських інструментів: мережевий контролер Intel Gigabit Ethernet, аудіосистема SupremeFX, утиліта для настройки параметрів звучання Sonic Studio III, технологія для візуалізації джерел звуку Sonic Radar III і функція для оптимізації параметрів мережі GameFirst IV. ROG GR8 II підтримує систему світлодіодного підсвічування Aura Sync RGB, яке володіє 12 режимами синхронізації і працює з сумісними пристроями з вбудованим підсвічуванням Aura RGB. Завдяки малим розмірам, GR8 II можна вільно перевозити з місця на місце і навіть взяти на ігровий турнір.

Геймерський компютер ASUS ROG GR8 II

Під час тестів новий ROG GR8 II продемонстрував на 47% вищий результат, ніж схожі ігрові ПК на базі відеокарти серії NVIDIA GeForce GTX 960, і на 10% вищий результат, ніж комп’ютери на базі відеокарти серії GeForce GTX 970. Наприклад, гра Overwatch в роздільній здатності 2K на ROG GR8 II запускається з частотою 70 к/с. Процесор Intel Core i7 сьомого покоління забезпечує підвищену на 8% продуктивність, в порівнянні з версією минулого покоління. Наприклад, при реальному використанні помітне зменшення часу рендерингу кадрів в іграх з підтримкою віртуальної реальності. Залежно від своїх вимог власник ROG GR8 II може встановити твердотільний накопичувач з інтерфейсом M.2 PCI Express або SATA і 2,5-дюймовий жорсткий диск. Корпус ROG GR8 II обладнаний механізмом розсування для легкого доступу до відсіку для встановлення додаткового 2,5-дюймового жорсткого диска або твердотільного накопичувача.

Геймерський компютер ASUS ROG GR8 II

Численні тести неодноразово довели повну сумісність нового ROG GR8 II з шоломом віртуальної реальності Oculus Rift. Завдяки двом вбудованим портам HDMI 2.0, можна одночасно підключати шолом віртуальної реальності і монітор. Крім того, геймер може підключати до трьох моніторів через вбудований інтерфейс DisplayPort або до двох моніторів з інтерфейсом HDMI, щоб на один екран виводилася онлайн-трансляція гри, а інший використовувати, наприклад, для читання ігрового чату. ROG GR8 II також підтримує дисплеї з роздільною здатністю 4K UHD (3840×2160 пікселів при 60 к/с), а технологія NVIDIA G-SYNC, реалізована в ROG GR8 II, усуває неприємний ефект розриву кадру і зменшує затримку відображення, що забезпечує більш високу якість картинки.

Геймерський компютер ASUS ROG GR8 II

Корпус ROG GR8 II оснащується динамічним світлодіодним підсвічуванням Aura RGB, що відтворює до 8 мільйонів колірних відтінків в 10 різних режимах. Підтримка технології Aura Sync RGB дає можливість використовувати одночасно відразу кілька пристроїв зі світлодіодним підсвічуванням Aura RGB, забезпечуючи синхронізацію візуальних ефектів — до 12 варіантів синхронізації.

ROG GR8 II оснащений різноманітними інтерфейсами, необхідними для підключення ігрових аксесуарів. Пропускна здатність двостороннього порту USB 3.1 Gen 2 досягає 10 Гбіт / с. Модуль Wi-Fi 802.11ac забезпечує стабільний сигнал і в три рази вищу швидкість передачі даних, в порівнянні з моделлю минулого покоління. ROG GR8 II також має вбудований адаптер Bluetooth 4.2.

Геймерський компютер ASUS ROG GR8 II

Придбати ігрові комп’ютери та ноутбуки відомих брендів, зібрати комп’ютер на замовлення або купити крутий монітор Ви можете у комп’ютерному магазині Енрон, а також у інтернет-магазині Sconto.