Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Без флеш-карти, як без рук або для чого потрібна флешка

Купити флешку у Вінниці

Швидкість обміну інформацією та комп’ютерними даними вже досягла небаченого раніше рівня та швидкості і далі лише набирає обертів. Дехто для цих цілей використовує звичні компакт-диски, але переважна більшість використовує для зберігання та переносу інформації між комп’ютерами флеш-накопичувачі.

Існує ще один, більш новий спосіб передачі та зберігання даних — так звані «хмарні» технології. При цьому інформація завантажується на віддалений сервер, але багато хто непокоїться про конфіденційність даних, хоча, можливо, і марно, тому такими сервісами не користується. Так чи інакше, флешка — незамінна річ, коли треба роздрукувати реферат або принести своєму другу кілька фільмів.

Купити флешку у Вінниці

Чому саме флешка, а не диск чи щось інше? Інформація на флеш-карті здатна зберігатися від 20 до 100 років за умови, що флешка не пошкоджена механічно. При цьому, флешки мають високу стійкість до фізичних навантажень, ударів тощо, котра в 5-10 разів перевищує допустиму норму для звичайних жорстких дисків, не говорячи вже про компакт-диски. Недолік оптичних дисків ще й у тому, що інформація на них втрачає цілісність з плином часу, що залежиться від різних факторів — матеріалу, умов зберігання та ін.

Крім того, флешка для своєї роботи споживає у 10-20 разів менше електроенергії, аніж HDD. У разі раптового вимкнення ПК з мережі виникає мінімальний ризик втрати інформації. На додаток до всього, флешки досить компактні — кілька штук з легкістю поміститься у будь-якій кишені. Інформація з флешки не втрачалася навіть після такого тесту, як прання разом із одягом. Але повторювати це не варто.

Купити флешку у Вінниці

До вибору флешки підходити потрібно також мудро і відштовхуватись від своїх потреб. Марка виробника відіграє невелику роль, а от щодо об’єму пам’яті можна поміркувати. Якщо ви студент чи викладач і плануєте використовувати такий пристрій для рефератів, звітів чи фото з парку — достатньо обмежитись флешкою на 4 чи 8 Гб.

Для переносу великих об’ємів даних (фільми BluRay, образи дисків, портативні програми) краще придбати «велику» флешку на 32 чи 64 Гб. Але завжди можна зупинитись на універсальному варіанті флешки, котрий згодиться для різних потреб. Наразі це бюджетний варіант на 16 Гб, але через кілька років ця цифра зросте.

Магазин Енрон представляє широкий вибір флеш-накопичувачів різних виробників, об’єму, USB 2.0/3.0 у Вінниці. Ви можете придбати флешку і в інтернеті, зайшовши на сайт магазину Sconto у розділ «Компьютерная техника / USB-Flash» та зробивши замовлення.