Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Бездротова мишка Razer Orochi для активного ігрового життя

Модельний ряд ігрових маніпуляторів Razer на даний момент налічує більше двадцяти представників, призначених не тільки для різних ігрових жанрів, але і для різних умов експлуатації. Хтось вважає за краще грати в дорозі, кому-то потрібна універсальна миша, якою можна керувати як правою, так і лівою рукою, ну а велика частина користувачів готова пожертвувати компактністю і симетричною формою заради максимальної ергономічності.

Миша Razer Orochi призначена для власників ноутбуків. При цьому мишку можна зарахувати до універсальних маніпуляторів, однаково придатних як для шутерів або RPG, так і для онлайн-ігор. Миші Razer Orochi можуть працювати як в бездротовому, так і в дротовому режимі — на вибір користувача і з урахуванням поточної ситуації.

Бездротова мишка Razer Orochi

Миша поставляється в невеликій картонній коробці, оформленій у фірмових чорно-зелених кольорах. Всередині, крім самого пристрою, можна знайдені такі аксесуари: кабель Micro USB ↔ USB; дві батарейки форм-фактора АА; неопреновий чохол; друкована продукція, включаючи інструкцію по початку роботи на різних мовах; наклейки з логотипом Razer.

Миша Razer Orochi відноситься до підвиду симетричних, а тому однаково підходить для роботи як в правій, так і в лівій руці. Маніпулятор має малі для звичайної ігрової моделі розміри, але зовні дуже сильно відрізняється від своїх офісних мобільних колег. Корпус цілком виконаний з шорсткого на дотик пластика, який за своєю структурою сильно нагадує щільний, але ворсистий папір. Навіть його нижня частина виготовлена не з дешевого, як зазвичай, пластика, а з того ж, що і в інших частинах корпусу. Укупі з виразною геометрією корпусу це надає мишці вид дуже дорогого продукту вищого класу.

Бездротова мишка Razer Orochi

Так само як і основні клавіші, бічні поверхні у Razer Orochi зроблені увігнутими, а їх нижні частини плавно переходять в дуже вузькі майданчики, призначені для упору великого, а також безіменного пальця або мізинця, що утримують мишу при переміщеннях. Ну а у верхній частині на бічних поверхнях розміщені пари програмованих дуже вузьких кнопок.

Верхня частина корпусу зроблена знімною. Достатньо буде акуратно підчепити її за ледве помітне поглиблення за фірмовим логотипом — і кришка легко відокремиться від основної частини. Усередині розміщені два слота під елементи живлення форм-фактора АА. Можна встановити звичайні батарейки, а можна акумулятори — кому як подобається.

Бездротова мишка Razer Orochi

Що стосується USB-кабелю, то він у Razer Orochi при необхідності підключається до відповідного порту Micro USB типу B, розташованому під коліщатком прокрутки. Сам штекер на кабелі має вельми специфічну форму, а тому використовувати перший-ліпший кабель, на жаль, не вийде. Кабель з комплекту поставки має метрову довжину і якісну м’яку синтетичну оплетку. Навряд чи варто сумніватися в його довговічності.

Всі кнопки Razer Orochi, за винятком основної лівої клавіші, піддаються перепрограмуванню. Їм можуть бути присвоєні стандартні функції миші, ті чи інші поєднання клавіш клавіатури, макроси, зміна чутливості сенсора, перемикання профілів і інші функції. Всі налаштування можна зберегти в окремому профілі, яких може бути будь-яка кількість. Власної пам’яті у миші немає, але профілі з налаштуваннями можна зберігати в хмарі і завжди мати доступ до них.

Бездротова мишка Razer Orochi

Переналаштувати можна не тільки кнопки, але і функції колеса прокрутки, плюс можна відключити від мережі його підсвічування. Крім того, налаштуванню піддається чутливість сенсора по різних осях в діапазоні від 100 до 6400 dpi, прискорення і частота опитування, значення якої вибирається з наступного ряду: 125, 500 і 1000 Гц.

В цілому миша справляє дуже приємне враження і, як і інші продукти Razer, відрізняється дуже високою якістю матеріалів і виготовлення — її приємно тримати в руках, на неї приємно дивитися. У компактній моделі Razer Orochi враховані майже всі вимоги, які звичайно пред’являються до повнорозмірного ігрового маніпулятора. Всі їх можна записати у переваги цієї миші:

  • Можливість роботи як по бездротовому, так і по провідному інтерфейсу;
  • Високоякісний матеріал корпусу з яскраво вираженою шорсткістю;
  • Продуманий з точки зору ігрового процесу дизайн;
  • Симетрична конструкція;
  • Наявність додаткових ігрових клавіш;
  • Висока роздільна здатність лазерного датчика;
  • Широкі можливості настройки і програмування;
  • Зручний чохол в комплекті поставки.
Бездротова мишка Razer Orochi

На всякий випадок, нагадаємо, що стати власником крутої ігрової мишки Razer можна, придбавши її у комп’ютерному магазині Енрон у Вінниці або у інтернет-магазині Сконто. В останньому випадку все буде легше та дешевше. Приєднуйтесь до нас у ВКонтакте, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу комп’ютерної та мобільної техніки (посилання є на сайті та у групах).