Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Безрамковий MacBook вперше показали на зображеннях

Власники Windows-ноутбуків можуть з цим не погодитися, але краще портативного комп’ютера, ніж MacBook, ще не винайшли. Він швидкий, легкий, автономний і неймовірно стильний, а в майбутньому до всього цього ще може додатися і безрамковий екран. За рахунок останнього компанії Apple вдасться збільшити робочий простір при збереженні колишніх розмірів тіла. Це означає, що замість 12-дюймового екрану в компактний металевий корпус можна встановити 14-дюймовий дисплей.

Сьогодні приголомшливий безрамковий MacBook вперше показали на зображеннях, причому саме такий пристрій компанія Apple може випустити вже в 2018 році, впевнені дизайнери. На це вказує той факт, що в цьому році на ринок був випущений iPhone X, оснащений дисплеєм практично без бічних рамок. Така ж доля в майбутньому може спіткати «яблучний» комп’ютер, який зараз носить ім’я MacBook 12 (2017).

Як легко можна помітити, безрамковий MacBook виглядає просто приголомшливо. Його екран злегка закруглений з бічних сторін, проте це ніяк не заважає сприйняттю інформації або зручності використання операційної системи macOS 10.14. Спершу може здатися, що дизайнер забув додати в ноутбук майбутнього фронтальну камеру, проте насправді це не так. Якщо уважно подивитися на нижню рамку, то там можна розглянути не тільки фронтальну камеру, але і датчик освітленості.

Сенсорна панель Touch Bar в MacBook з безрамковим екраном не використовується, оскільки його дисплей є  повністю сенсорним. Дизайнер вважає, що Apple зробить його таким для поліпшення користувацького досвіду. Крім того, як стверджується, новинка отримає підтримку сканера особи Face ID, який буде працювати за аналогією з iPhone X. Такий спосіб захисту дозволить підтверджувати особистість користувача при установці якихось додатків, при включенні комп’ютера або зміні облікового запису.

Очевидно, що якщо екран MacBook отримає підтримку сенсорного управління, то Apple повинна повною мірою реалізувати і управління за допомогою жестів, які роблять досвід використання всіх її фірмових пристроїв просто приголомшливим. Очевидно, що якщо такий пристрій випустять на ринок, то він відразу ж стане справжнім хітом, оскільки жоден інший виробник ноутбуків, включаючи Samsung і Dell, зараз не може запропонувати нічого подібного. Подібний MacBook однозначно є мрією будь-якої людини, так як при мінімальних габаритах і вазі він може запропонувати максимум можливостей.