Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Bridge: шолом гібридної реальності для iPhone за $ 399

Так склалося, що для занурення в технології віртуальної і доповненої реальності у власників гаджетів на Android є набагато більше можливостей. Згадати хоча б популярний шолом Samsung Gear VR або недавно випущений Daydream View від Google. Для Apple iPhone розроблено багато VR-додатків, але вибір обладнання не дуже великий.

Bridge - шолом VR для iPhone за $ 399

Спробувати виправити ситуацію, що склалася вирішила компанія Occipital, яка вже має солідний досвід в цій сфері. На відміну від бюджетних рішень, таких як Xiaomi Mi VR Play, Homido VR або Tepoinn 3D VR, новий пристрій Bridge є VR & MR-шоломом (Virtual Reality and Mixed Reality) преміум-рівня. У продаж новинка надійде в березні за ціною $ 399. Хоча розробники зможуть отримати екземпляри версії Explorer Edition вже на цьому тижні.

Bridge - шолом VR для iPhone за $ 399

Ще три роки тому Occipital представила свій інноваційний сенсор Structure, здатний сканувати предмети навколишнього світу в 3D-форматі. Компанія назвала тоді свою новинку першим в світі приладом такого типу для мобільних пристроїв. Чому ми згадали про цей сенсор? Справа в тому, що саме Structure є основою Bridge. Поверх сенсора змонтовані ширококутні об’єктиви з оптичною конструкцією з п’яти елементів.

Bridge - шолом VR для iPhone за $ 399

Журналістам інтернет-ресурсу Engadget вдалося «вживу» познайомитися з екземпляром Explorer Edition. За їх словами, окуляри Bridge перевершили всі очікування. Завдяки сенсору Structure окуляри здатні провести глибинне сканування навколишнього простору в лічені секунди. За словами очевидців, за точністю 3D-сканування Bridge перевершив Lenovo Phab 2 Pro. Правда, в Bridge є обмеження на охоплення простору площею не більше 3 × 3 метрів, але зате якість роботи в цьому діапазоні чудова.

У будь-якому випадку, новинка заслуговує на увагу. І ми сподіваємося, що незабаром ми зможемо протестувати Bridge власноруч, а ви — придбати цей шолом віртуальної реальності у нашому магазині комп’ютерної техніки Енрон, так як інші, існуючі на сьогодні, VR-шоломи.