Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

CES 2016: LG представила 4K-телевізори з підтримкою HDR Plus

4K-телевізори з підтримкою HDR Plus

Виставка CES проводиться не вперше і минулого року багато виробників телевізорів зосередили свою увагу на 4К-моделях телевізорів, а в цьому році, схоже, головною характеристикою новинок стане підтримка HDR (High Dynamic Range Imaging). Дана технологія дозволяє істотно підвищити коефіцієнт контрастності і точність кольору, завдяки чому картинка в телевізорі стає більш реалістичною. Застосування техніки HDR дозволить працювати з повним діапазоном яскравості сцени, усуваючи історичні обмеження.

Компанія LG вирішила випередити інших виробників і представити три нових LCD-телевізори з роздільною здатністю 4К, оснащених технологією HDR-Plus, ще до початку CES 2016. Відзначимо, що HDR-Plus об’єднує технології Color Prime Plus, що використовує новий фільтр для відтворення кольору високої якості, і Ultra Luminance, що підвищує коефіцієнт контрастності.

4K-телевізори з підтримкою HDR Plus

Компанія LG покаже три нові моделі: UH9500 (65″, 86″), UH8500 (65″, 75″) і UH7700. Розміри цих телевізорів варіюються від 49 до 89 дюймів, при цьому кожен з пристроїв працює на новому програмному забезпеченні LG webOS 3.0, яке компанія офіційно представить на наступному тижні.

Ці телевізори мало відрізняються один від одного. Відомо, що товщина UH9500 складає всього 6,6 мм від дисплея до задньої кришки. Всі представлені моделі виконані в тонкому корпусі і відрізняються наявністю функцій поліпшення зображення і якості звуку, а також підтримкою технології HDR (розширений динамічний діапазон).

Флагманські моделі UH9500 і UH9550 отримали передові IPS-екрани компанії із застосуванням технологій True Black Panel (по-справжньому чорна панель) і Contrast Maximizer (підсилювач контрасту). True Black Panel є запатентованою технологією LG, яка зменшує відбиття світла і підвищує контрастність, в той час як Contrast Maximizer забезпечує велику глибину і контрастність за рахунок поділу об’єктів і їх фону.

4K-телевізори з підтримкою HDR Plus

Технологія HDR Plus, яка буде застосовуватись в моделях UH9500 і UH9550, істотно покращує якість 4K HDR-зображення, а технологія ULTRA Luminance від LG значно підвищує контраст між темними і яскравими областями, підсилюючи ефект HDR.

Завдяки наявності HDR-сумісних портів HDMI і конвертора SDR-to-HDR, користувачі можуть отримати картинку HDR-якості з будь-якого стандартного джерела.

Ще однією особливістю новинок стала технологія ColorPrime Plus, що підвищує якість передачі кольору за рахунок розширення відображуваного на екрані спектру для відображення більш широкого діапазону тонів і відтінків. Також варто згадати технологію Billion Rich Colors, що використовує 10-бітну панель і 10-бітну обчислювальну потужність для відображення одного мільярда можливих кольорів. Для порівняння, око людини,у середньому, здатне розрізнити 10 млн кольорів.

4K-телевізори з підтримкою HDR Plus

Крім того, за рахунок підтримки стандарту наступного покоління для трансляції та поширення BT.2020 моделі UH9500 і UH9550 не втратять актуальності з часом за рахунок більш високої частоти відтворення кольору.

У моделі UH9500 використовується концепція нового дизайну LG, що дозволило зробити телевізор ще тоншим, ніж його попередник. Дана модель також використовує функцію LG Magic Sound Tuning, яка вимірює та аналізує приміщення, в якому знаходиться глядач, налаштовуючи звук відповідно до певних умов приміщення.

У телевізорах UH8500 і UH8550 також застосовані функції ColorPrimePlus, Billion Rich Colors, ULTRA Luminance і Contrast Maximizer в іншій конфігурації. Також LG анонсувала свій перший готовий до виробництва 98-дюймовий SUPER 8K UHD-телевізор, поставки якого почнуться в другій половині 2016 року.

Замовити LCD-телевізор та купити монітор LG із високою роздільною здатністю та для ігор можна в комп’ютерному магазині Енрон або замовити в інтернет-магазині Sconto на сайті чи по телефону.