Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Чохол допоможе захистити Ваш смартфон

Купити чехол для смартфона

Хоча сучасні мобільні телефони виготовляються з якісних, високотехнологічних матеріалів, корпус часто піддається впливам, на які він не розрахований. Випадковий удар, падіння з висоти на бетонну підлогу, пролитий чай або сік — все це може призвести до тяжких наслідків для мобільного телефону. І якщо подряпина на корпусі лише псує його зовнішній вигляд, то розлита рідина здатна вивести смартфон з ладу остаточно.

Саме для вирішення цих проблем були придумані чохли для мобільних телефонів. Чохол дозволяє захистити телефон від більшості фізичних впливів, а також від попадання рідини. Найнадійнішими чохлами, що володіють найкращими захисними характеристиками вважаються чохли пластикові. Дехто вважає, що вони непривабливі і досить сильно псують зовнішній вигляд телефону.

Проте це не завжди так. Якщо Ви бажаєте поєднати красу і практичність, безпеку і стиль, Ви можете вибрати один із сотень видів чохлів. Багато моделей телефонів вже йдуть в комплекті з чохлами, відмінно доповнюють їх.

Якщо ж Ви купували телефон без чохла або ж його втратили — це не буде проблемою. У магазині Енрон можна купити чохли різних видів для телефонів будь-якого виробника. Окрім того, у нас можна придбати чохли для нової лінійки смартфонів Samsung Galaxy A-серії 2016 року (A3, A5), а також чохли для iPhone 6s.

Різновидів чохлів безліч: шкіряні, пластикові, напівметалеві, навіть хутряні — чохли на будь-який смак, всіх розмірів і кольорів сьогодні випускаються у величезній кількості. Головне, вибираючи чохол, пам’ятайте, що його функція — захист, а вже потім краса.

Купити чехол для смартфона

Чохол не повинен ускладнювати доступ до телефону, якщо через чохол час на прийняття дзвінка збільшується в 3 рази, від нього краще відмовитися. Але краще підходити до його вибору мудро, а наші консультанти допоможуть Вам із цим. Чохол для мобільного — важлива і потрібна річ, яка може попередити дорогий ремонт або безповоротну втрату телефону. Не нехтуйте цим елементом захисту, який до того ж здатний відмінно вписатися у Ваш стиль!

Як правило, чохол настільки «прилипає» до телефону, що господар не змінює його до тих пір, поки він вже зовсім не зноситься. А зносостійкість сучасних телефонних «одежинок» сьогодні настільки велика, що швидше сам смартфон застаріє, ніж чохол.

У магазині Енрон Ви зможете купити чохол для Samsung Galaxy, iPhone та інших смартфонів. У наявності є чохли декількох видів: кишеня, кисет, сумка, накладка (кліп-кейс), книжка.