Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ціни на процесори Intel Core, Celeron і Pentium покоління Kaby Lake

На сайтах деяких мережевих ритейлерів почався прийом попередніх замовлень на новітні процесори Intel покоління Kaby Lake, вихід яких на ринок очікується в січні наступного року.

Чіпи Kaby Lake, або Core сьомого покоління, є наступниками Skylake. Виробничі норми в обох випадках — 14 нанометрів. Процесори Kaby Lake об’єднують два або чотири обчислювальних ядра, а також графічний контролер нового покоління.

Ціни на процесори Intel Core, Celeron і Pentium 7-го покоління

На сайтах мережевих ритейлерів помічено близько двох десятків чіпів Kaby Lake із зазначенням цін. Зокрема, пропонуються моделі серій Core i3, Core i5 і Core i7, а також вироби Celeron і Pentium.

Деякі процесори мають розблокований множник. Наприклад, як зазначається, Intel готує до випуску чіп Core i3-7350K, який стане одним з найбільш недорогих «розблокованих» рішень компанії сімейства Core. Цей виріб містить два обчислювальних ядра з можливістю одночасної обробки до чотирьох потоків інструкцій. Номінальна тактова частота становить 4,0 ГГц, частота в турбо-режимі — до 4,2 ГГц.

Ціни на процесори Intel Core, Celeron і Pentium 7-го покоління

Один з найпотужніших представників Kaby Lake в серії Core i5 — модель i5-7600K з чотирма ядрами (без підтримки Hyper-Threading). Номінальна і підвищена частоти становлять відповідно 3,8 і 4,2 ГГц.

Нарешті, топовим рішенням в серії Core i7 стане чіп i7-7700K з розблокованим множником. Він наділений чотирма обчислювальними ядрами з підтримкою багатопоточності. Базова частота становить 4,2 ГГц, турбо-частота — до 4,5 ГГц.

Ціни на процесори Intel Core, Celeron і Pentium 7-го покоління

Додамо, що для процесорів Core сьомого покоління Intel готує набори системної логіки 200 Series. Зараз відомо про сім чіпсетів для материнських плат різного рівня, огляд яких ми викладали нещодавно. У порівнянні з виробами 100-ї серії, нові набори логіки, за наявними даними, запропонують збільшену кількість доступних ліній PCI Express 3.0 і деякі нові можливості щодо розгону і управління платформою.

Ціни на процесори Intel Core, Celeron і Pentium 7-го покоління

Ви маєте можливість придбати за доступними цінами процесори Intel з вбудованою графікою або без, SSD накопичувачі Intel, а також ноутбуки на базі процесорів Intel у Вінниці в магазині Енрон або у інтернет-магазині Сконто. Приєднуйтесь до нас у ВКонтакте, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу комп’ютерної та мобільної техніки (посилання є на сайті та у групах).