Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

На ринку з’явилися ультраширокі монітори LG 21:9 за доступною ціною

Згідно з даними компанії International Data Corporation (IDC), лінійка ультрашироких IPS-моніторів із співвідношенням сторін 21:9 від компанії LG лідирує в сегменті подібних моніторів за підсумками першого кварталу 2016 року. За минулий рік сегмент моніторів з співвідношенням сторін 21:9 виріс у кілька разів, при цьому більшість з усіх проданих моніторів були зроблені компанією LG. Дані щоквартального звіту IDC по світовому ринку моніторів показують, що LG є світовим лідером з продажу ультрашироких моніторів протягом останніх п’яти фінансових кварталів.

Купити ультраширокий монітор 21:9 LG 25UM58-P у Вінниці

Такі монітори можуть полегшити життя людям, які займаються відеомонтажем, обробкою фотографій, роботою з великими таблицями. Їм є місце і на робочому столі банківського службовця, і біля ігрової станції завзятого геймера. Використання одного широкого монітора дозволяє замінити два-три дисплеї, які раніше використовувалися для роботи з декількома віртуальними столами і безліччю вікон.

Купити ультраширокий монітор 21:9 LG 25UM58-P у Вінниці

Однією із найдоступніших моделей супершироких моніторів, які Ви можете знайти на нашому ринку, зокрема купити у Вінниці, є 25″ монітор LG 25UM58-P. Суперширокий екран 21:9 повністю відповідає Вашим потребам у розвагах, дає змогу насолодитись якістю зображення, близьким до кінотеатру при грі в різні ігри або при перегляді Ваших улюблених фільмів.

Купити ультраширокий монітор 21:9 LG 25UM58-P у Вінниці

Ультра-широкий монітор 21:9 також ідеально взаємодіє з Mac. Користувачі операційної системи Macintosh, такі як графічні дизайнери при обробці відео високої деталізації, будуть приємно здивовані функціональністю і всіма перевагами ультраширокого монітора LG 21:9. Є можливість розділення на 4 екрани. Завдяки широкому IPS екрану монітор LG 25UM58-P дозволяє показати до 4 маленьких вікон без відчуття заторможення. Досить одного кліку для включення цієї функції.

Спеціально для ділових зустрічей розробена функція Dual Link-up, яка дозволяє двом портативних пристроям таким як комп’ютер, камера, телефон або Blu-ray плеєр підключатися до монітора і програвати контент на одному екрані одночасно.

Купити ультраширокий монітор 21:9 LG 25UM58-P у Вінниці

Розроблений з натхненням і за допомогою передових технологій, дизайн монітора Cinema Screen здатен подарувати вам неймовірні відчуття від перегляду. Завдяки функції MHL відео і звук Вашого смартфона програється через 21:9 монітор, тобто Ви можете насолоджуватися відеоконтентом зі вражаючим масштабом і звуком.

Із ультра-широким 21:9 монітором LG 25UM58-P ви неодмінно зможете насолодитися фільмами або іграми з реалістичним стереозвуком. Завдяки вбудованим колонкам тепер немає ніякої необхідності в додаткових колонках біля монітора.

Купити ультраширокий монітор 21:9 LG 25UM58-P у Вінниці

Реалістичний колір. Завдяки меншим змінам в колірній температурі монітора LG IPS ви можете насолоджуватися зображенням, близьким до вихідного. Монітор LG 25UM58-P дозволяє спостерігати живу колірну гаму при перегляді зображення під будь-яким кутом. LG IPS монітор завжди передає чітке зображення завдяки функції Smooth Colour Change. Ви можете комфортно насолоджуватися будь-яким контентом таким як бойовики, веб-серфінг та ігри RPG протягом довгого часу.

sRGB — стандарт колірного спектру, що використовується у цифрових фотоапаратах, принтерах і веб-дизайні. Монітори, що підтримують 99% sRGB, пропонують яскраве кольорове зображення, даючи Вам можливість отримати відмінну якість зображення при перегляді фотографій або веб-сайтів.

Купити ультраширокий монітор 21:9 LG 25UM58-P у Вінниці

Монітори з IPS-матрицею і співвідношенням сторін 21:9 від LG доступні на всіх світових ринках, в тому числі і в Україні. Купити широкоформатний монітор LG 25UM58-P у Вінниці для роботи із графікою, перегляду фільмів та комфортної гри ви можете у Інтернет-магазині Сконто, або замовити монітор 21:9 від LG у магазині комп’ютерної техніки Енрон.