Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Computex 2016: корпуси-конструктори Cooler Master MasterCase і MasterBox

Продукція компанії Cooler Master знайома вітчизняному споживачеві, і читачам напевно цікаво познайомитися з її новинками. Експозиція Cooler Master досить велика, тому розглянемо поки лише частину пристроїв. Центральне місце на стенді виділено для корпусів. В рамках концепції FreeForm пропонуються моделі серій MasterCase, MasterCase Pro і MasterCase Maker (флагманська серія).

Корпуси-конструктори Cooler Master

На раму MasterCase можна встановити будь-які деталі з колекції Master Accessories і MakerMade Accessories. Це дозволяє змінити зовнішній вигляд корпусу, а також налаштувати внутрішнє розташування компонентів під свої потреби.

Також компанія представила другу версію платформи MasterConcept, яка передбачає створення модульних корпусів без заздалегідь визначеної форми і функцій. У серії універсальних корпусів MasterBox запропоновані нові моделі форматів Mini Tower і Mid Tower, виконані в різноманітних колірних варіантах. Серед новинок слід відзначити корпуси MasterBox Lite, MasterBox 5, MasterBox 6, MasterBox 5T.

Корпуси-конструктори Cooler Master

Cooler Master непогано попрацювала над новою лінійкою корпусів, зокрема, над MasterCase 5. Завдяки концепції вільно змінної конструкції корпус готовий до нових сценаріїв в майбутньому. Корпус пропонує три варіанти конструкції, всі з яких спираються на однакові базові принципи. До корпусу пропонуються аксесуари, що продаються окремо, які дозволяють перейти від однієї конструкції до іншої. Так що покупець може при покупці вибрати корпус, який найкраще підходить для його поточних потреб.

Корпуси-конструктори Cooler Master

У майбутньому, якщо потреби зміняться (наприклад, буде встановлена система водяного охолодження або, навпаки, демонтована), корпус можна переробити під нові умови без будь-яких компромісів. Спочатку Cooler Master пропонує три різних конфігурації корпусу. MasterCase 5 — базовий варіант, MasterCase Pro 5 орієнтований на користувачів СВО, а MasterCase Maker 5 являє собою топову конфігурацію. Але останній корпус вийде на ринок не раніше початку наступного року.

Корпуси-конструктори Cooler Master

Звичайно, концепція корпусів з можливістю конфігурації зустрічалася і раніше, але вона була характерна більше для дрібносерійного виробництва. На відміну від подібних штучних моделей, корпуси MasterCase 5 будуть продаватися за ціною, типовою для масового ринку. За базову версію Cooler Master просить 124,95 євро, але MasterCase Pro 5 обійдеться вже в 159,90 євро.

Корпуси-конструктори Cooler Master

Нові корпуси Cooler Master все ж коштують помітно дорожче звичайних моделей з порівнянними специфікаціями. Хоча зрозуміло, що Cooler Master потрібно окупити додаткові зусилля по розробці. Ціни аксесуарів наступні: панель з боковим вікном 24,99 євро, кришка для СВО (панель і кріплення теплообмінника) 6,99 євро, стійка для 3,5″ HDD на 3 відсіки 14,99 євро, стійка для 3,5″ HDD на 2 відсіки — 12,99 євро, лоток для 2,5″ SSD — 4,99 євро. Так що ціни на аксесуари цілком толерантні.

Коли саме нові моделі корпусів для ПК вийдуть у масовий продаж, не згадується, проте це буде у поточному році. Купити корпуси для настільного комп’ютера у Вінниці, зокрема корпуси Cooler Master, доступні у продажу, ви можете у магазині комп’ютерної техніки Енрон, а також придбати онлайн у інтернет-магазині Сконто.