Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Cooler Master опублікувала список кулерів, сумісних з AM4

Формальний анонс процесорів AMD Ryzen вже відбувся, не за горами їх поява на полицях магазинів, і не дивно, що майже кожен день з’являються нові оголошення від виробників систем охолодження, що містять інформацію про сумісність існуючих кулерів з новим процесорним роз’ємом AM4 і дані про те, як отримати відповідне кріплення, якщо спочатку сумісність відсутня. До списку, який містить такі імена, як Arctic, be quiet!, Cryorig, Enermax, EKWB, Lepa, Noctua і Reeven, приєдналася Cooler Master.

Охолодження Cooler Master для AM4

Список виглядає переконливо, в нього входять не тільки заслужені ветерани на зразок серії Hyper, а й новітні СРО серії MasterLiquid, а також більш старі Nepton і Seidon. Синій кружечок в графі «AMD AM4 Compatibility» означає наявність сумісності спочатку, чорний трикутник — необхідність використання адаптованого кріплення, спеціально призначеного для AM4. Саме кріплення компанією розроблене і вже випускається, отримати його можна безкоштовно, але доведеться сплатити поштові витрати.

Охолодження Cooler Master для AM4

Компанія Cooler Master продовжує залишатися одним із найбільш упізнаваних брендів на ринку комп’ютерних систем охолодження. Її останні розробки, такі як кулер MasterAir Maker 8 або СРО серії MasterLiquid Pro, вельми цікаві і мають непоганий потенціал. Зокрема, модель MasterLiquid Pro 240 заслужила непогану оцінку, хоча обіцянку про безшумність новинки компанії-розробнику виконати все ж не вдалося, на відміну від be quiet! з її чудовою моделлю SILENT LOOP 280. Чекаємо нових рішень CM з більш ефективними радіаторами.

Охолодження Cooler Master для AM4

Ви можете купити майже будь-який кулер для процесора, кулери для системного блоку, а також системи рідинного охолодження (СРО) з доступних в Україні під замовлення у Вінниці в магазині Енрон або у інтернет-магазині Сконто.