Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Corsair готує до продажу готову систему Corsair ONE PC

Випуском готових ПК займається багато хто. На заході покупка таких ігрових систем — рішення, цілком популярне серед користувачів, яким не хочеться возитися з підбором апаратних компонентів і їх складанням. Слідом за іншими іменами, такими як Alienware, схоже, вирішила рушити і компанія Corsair, яка випускає під своїм брендом безліч необхідних для створення цілісної системи компонентів, включаючи чудові блоки живлення. Їх, до речі, ви можете купити у нашому магазині комп’ютерної техніки. Більш того, компанія вже анонсувала barebone-систему Corsair Bulldog 2.0, але проект Corsair ONE PC, судячи з усього, передбачає повністю готове збалансоване настільне рішення.

Десктоп Corsair Corsair ONE PC

Поки ніяких даних про специфікації і можливої ​​конфігурації Corsair ONE PC немає, є лише те, що називається загальним словом «тизери» — різні скріншоти, рекламні банери, рендери готового продукту або фотознімки прототипу. Слоганом ONE PC стала фраза «Battle, Explore, Create», тобто, як мінімум, система буде досить потужною, щоб служити і в якості аудіовізуальної робочої станції. Судячи по габаритах — а досить точно оцінити їх можна, порівнявши розміри корпусу з розмірами USB-портів на його панелі — Corsair ONE PC буде досить компактним рішенням, що не займає багато місця на столі.

Десктоп Corsair Corsair ONE PC

Більш того, потужності Corsair ONE PC може бути достатньо і для використання в середовищах віртуальної реальності. До цього висновку можна прийти, якщо уважно поглянути на панель корпусу: крім порту USB, там є роз’єм HDMI. Складно уявити, для чого такий роз’єм потрібен на передній панелі, як не для підключення шолома VR. Поки можна бути впевненими в тому, що блок живлення в системі буде використаний фірмовий, так само як і клавіатура і миша, які поставляються в комплекті — якщо вони взагалі будуть входити в комплект поставки. Чекаємо нових даних з боку Corsair.

Десктоп Corsair Corsair ONE PC

Купити корпуси для ПК у Вінниці можна в комп’ютерному магазині Енрон або в інтернет-магазині Сконто. Доступний на вибір широкий асортимент.