Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Cougar Panzer Max: просторий корпус для геймерів

У дні проведення виставки Computex 2016 компанія Cougar продемонструвала відвідувачам заходу оригінальний корпус Panzer Max, який здатний вмістити в себе все або майже все, що необхідно геймеру і кіберспортсмену. І ось через два місяці дана модель отримала статус серійного продукту. Новий Full-Tower очолив сімейство корпусів Cougar.

Корпус Cougar Panzer Max

Panzer Max характеризується значними габаритами, рівними 556 (Д) × 226 (Ш) × 612 (В) мм. Внутрішній каркас значно менший: 450 (Д) × 220 (Ш) × 460 (В) мм. Маса конструкції виробником не зазначена. Її обрамлення виконано в стилі military. Корпус має «карбонові» кути, сітчасті панелі (крім бічних) і велике акрилове вікно.

Новинка Cougar Panzer Max підходить для установки материнської плати форм-фактору E-ATX (305 × 279 мм) або меншого, чотирьох двослотових відеокарт довжиною до 390 мм, CPU-кулера висотою до 170 мм, чотирьох 2,5-дюймових, двох 3,5-дюймових і двох 5,25-дюймових пристроїв зберігання даних, ATX-сумісного блоку живлення (посадочне місце — внизу під кожухом) і безлічі охолоджувачів — від 120-мм вентиляторів до радіаторів СРО типорозміру 360 мм.

Корпус Cougar Panzer Max

Комплектних 120-мм вентиляторів три: два встановлені на передній панелі і один на задній. Виступ біля посадочного місця під материнську плату є повітрозабірником, який дозволяє забезпечити комфортний температурний режим накопичувачів, що кріпляться ззаду.

Корпус Panzer Max — рай для любителів систем рідинного охолодження. Всередині є місце для чотирьох радіаторів СРО. Замість них можна також встановити вісім 120-мм або шість 140-мм вентиляторів. Пристрої SSD і HDD будуть знаходитися за материнською платою. Для кожного з них передбачений знімний лоток.

Корпус Cougar Panzer Max

Простору для укладання кабелів предостатньо: навіть якщо будуть зайняті всі кошики для накопичувачів, дроти можна буде «приборкати» без шкоди для зовнішнього вигляду. На панелі I/O корпусу є по два роз’єми USB 2.0 і USB 3.0, гнізда для навушників і мікрофону, кнопки Reset і Power, а також перемикач швидкості вентиляторів.

Між ручками для перенесення зручно «паркувати» клавіатуру, а спереду можна причепити комплектний гак для навушників або іншого предмета вагою до 35 кг. Офіційних даних про вартість корпусу поки немає. У період проведення виставки в Тайбеї виробником був оголошений орієнтовний діапазон цін від $ 130 до $ 150 (для ринку США).

Корпус Cougar Panzer Max

Часто люди думають про потужність свого ПК, але не приділяються великої уваги їх захисту від пошкоджень та інших сторонніх впливів. А саме для цього і створюються корпуси ПК. Чим кращий, якісніший корпус — тим довше комп’ютер прослужить. Купити корпус для ПК у Вінниці можна в комп’ютерному магазині Енрон або в інтернет-магазині Сконто. Доступний на вибір широкий асортимент.