Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

DARKFIGHTER-X від HIKVISION пропонує наступний рівень відеоспостереження

Hikvision створив те, що він назвав наступним рівнем нічного спостереження, це серія Darkfighter-X, що представляє собою оновлення технології Darkfighter. Технологія може забезпечити барвисті контрастні зображення аж до найнижчих рівнів освітленості — фактично до 0,001 люкс.

Серія Darkfighter-X сприймає колір максимально точно, надихаючись тим, як людське око використовує різні клітини для збору інформації про колір і яскравість, яка потім з’єднується в мозку. Ця серія камер приймає інформацію від ІЧ-датчика (для яскравості) і інформацію від датчика видимого світла (для кольору) і об’єднує їх, щоб забезпечити відмінне яскраве повнокольорове зображення.

Більшість традиційних камер надають або яскраві, але розмиті зображення, або зображення в монохромному режимі. Ця нова технологія легко об’єднує два в одному для кращої якості зображення.

«Ні для кого не секрет, що 70% злочинів відбуваються вночі, але з Darkfighter-X це не проблема», — каже Пітер Гуан (Peter Guan), директор відділу продажів компанії Hikvision. «Особи чіткіше і легше розпізнаються, а навколишнє середовище набагато ясніше, навіть при найнижчому рівні освітленості. Це робить зображення більш цінним для збору доказів і вирішення проблем. » Серія Darkfighter-X включає в себе PTZ-камеру і циліндричну камеру. Обидві поставляються з системою запобігання запотівання, 25-кратним оптичним зумом, розрішенням 2MP і інтелектуальним виявленням. Вони також використовують новий кодек H.265+ і захищені від негоди за стандартом IP66.

Вони будуть особливо корисні там, де потрібно 24-годинне повнокольорове зображення, на вулицях і площах міст; на залізничному транспорті, в портах і т.д.