Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Дебютували флагманські навушники AKG N90Q з вбудованим ЦАП

Компанія Harman представила в Україні нові флагманські навушники AKG N90Q, створені у співпраці з музикантом і володарем нагород «Греммі» Квінсі Джонсом. Це повнорозмірні навушники, орієнтовані на людей з найвищими вимогами до якості звуку. Дана модель дозволяє налаштовувати характер відтворення на підставі особистих уподобань користувача, а також здатна відтворювати звук без втрати якості і потужності завдяки наявності цифро-аналогового перетворювача і підсилювача.

Флагманські навушники AKG N90Q

Для забезпечення індивідуального звучання в навушниках AKG N90Q застосовані технології Trunote і Equalizer. Перша раніше використовувалась у флагманських моделях лінійки JBL Everest Elite. Вона активується довгим натисканням на спеціальну кнопку і вмикає два вбудовані мікрофони, які вимірюють частотні характеристики розкритих звукових хвиль, нівелюючи будь-які спотворення у сприйнятті звуку за допомогою програмного фільтра. Все це відбувається протягом однієї секунди. Та ж кнопка відповідає за увімкнення об’ємного звучання, доступного в трьох режимах: стандартний звук, імітація системи 2.1 та об’ємне звучання формату 5.1.

Флагманські навушники AKG N90Q

Друга фірмова технологія Equalizer дозволяє налаштувати еквалізацію звуку прямо на одній з чашок за допомогою вбудованого дискретного регулятора. В залежності від уподобань і жанру, який прослуховується, користувач може змістити звуковий акцент, виділивши середні частоти або підняти рівень басів і високих частот. На другий чашці розташований ще один дискретний регулятор, який відповідає за рівень гучності.

Флагманські навушники AKG N90Q

У навушниках використовується два окремих процесори, що відповідають за функцію шумозаглушення, щоб приглушити зовнішні звуки, а також нівелювати навіть найбільш маловідчутні перешкоди, викликані рухами динаміків. Крім стандартного 3,5-мм входу, навушники обладнані роз’ємом USB і вбудованим цифро-аналоговим перетворювачем. Завдяки цьому вони здатні відтворювати стиснені файли до 24 біт / 96 кГц з комп’ютера або Android-пристроїв без втрати якості сигналу. Крім того, в AKG N90Q вбудований цифровий підсилювач, що дозволяє отримати максимум потужності навіть при слабкому вхідному сигналі.

Флагманські навушники AKG N90Q

За відтворення звуку в AKG N90Q відповідають спеціальні 52-мм поршневі динаміки. Вони розташовані під кутом, щоб відповідати основному напрямку вушного каналу. Навушники здатні працювати в діапазоні частот від 10 Гц до 25 кГц. Чутливість даної моделі дорівнює 110 дБ, а за рахунок невеликого опору в 32 Ом до навушників можна підключити практично будь-який кабель.

Окремі деталі навушників виточені з цільного алюмінію, а скульптурні амбушюри і наголів’я покриті натуральною овечою шкірою. Щоб не пошкодити AKG N90Q під час транспортування, навушники поставляються в металевому кейсі. У кейсі також є паз для переносного акумулятора, який йде в комплекті, що дозволяє заряджати AKG N90Q в дорозі.

Флагманські навушники AKG N90Q

У комплект поставки навушників входять м’які шкіряні чохли для навушників і зовнішнього акумулятора, а також кілька кабелів для підключення до всіляких девайсів: із вбудованим пультом для керування iOS-пристроями, пультом для Android-пристроїв, роз’ємом USB для зарядки і прямого підключення до комп’ютера, класичний 3,5-мм кабель, а також перехідник з 3,5-мм на 6,3-мм вхід і адаптер до мультимедійної системи.

Флагманські навушники AKG N90Q

Навушники AKG N90Q випускаються в чорному і чорно-золотому кольорах. В Україні вони будуть продаватися за ціною від 39300 гривень. Придбати ігрову гарнітуру або ж навушники ви можете у вінницькому інтернет-магазині Сконто, який має у своєму асортименті широкий вибір гарнітур, навушників та аудіосистем, і будь-які з них можуть стати вашими. Купити гарнітуру або навушники можна і в магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці.