Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Дешевий кольоровий друк з HP DeskJet GT 5820

Якісний домашній фотодрук за ціною меншою, ніж у фотолабораторії, без використання витратних матеріалів сторонніх розробників — ось головна перевага нової лінійки HP DeskJet GT І хоча в цій події немає нічого революційного, адже HP вийшла на вже сформований ринок пристроїв з вбудованим СНПЧ, HP DeskJet GT 5820 — це все одно досить цікава в усіх відношеннях модель.

Число принтерів з вбудованою системою безперервної подачі чорнила (СНПЧ) зростає! Слідом за Epson, Brother і Canon підтяглася і компанія HP, зовсім недавно представивши публіці нову лінійку МФУ HP DeskJet GT, головна особливість якої полягає в наявності у цих пристроїв резервуарів для чорнил зможливістю дозаправки.

Принтер HP DeskJet GT 5820 з системою НПЧ

Замість традиційних дорогих картриджів для нових принтерів пропонуються ємності з чорнилом, що володіють запатентованою технологією заливки. Виробник обіцяє зручну заправку, чисті руки, дуже високу якість і неймовірно низьку вартість фотодруку, доступну раніше тільки для тих користувачів, які добровільно позбавлялися гарантії і монтували до своїх принтерів СНПЧ сторонніх виробників.

Друкуючі пристрої нової лінійки використовують чорнило трьох основних кольорів для кольорового друку і чорне чорнило для чорно-білого друку. Друкуючі головки в МФУ замінні. Всього їх дві: одна для кольорового, а інша — для друку чорним чорнилом. Ресурс друкуючих головок становить не менше 15000 сторінок. Але замінити їх можна тільки відразу обидві, так як механізм замикання головок в процесі їх життєдіяльності не можна відкривати.

Принтер HP DeskJet GT 5820 з системою НПЧ

Загальне навантаження на МФУ за рекомендаціями виробника не повинна перевищувати 1000 сторінок в місяць. З одного боку ця відносно невелика кількість говорить про те, що пристрій призначений виключно для роботи в домашніх умовах. Навіть для малого бізнесу тисяча сторінок — це вкрай мало. Але для звичайного домашнього користувача тисяча сторінок тексту, а тим більше фотографій А4 — це вельми відчутна цифра

Відзначимо, що заявленого ресурсу ємностей з чорнилом для заправки досить, орієнтовно, для 5000 кольорових сторінок А4 з п’ятипроцентним заповненням, тобто приблизно на 250 сторінок А4 з повним заповненням всіма кольорами.

Принтер HP DeskJet GT 5820 з системою НПЧ

Ну а той факт, що швидкість друку у цього МФУ не найшвидша, обумовлений призначенням пристрою. Для домашнього фотопринтера швидкість друку важлива куди менше, ніж якість одержуваних роздруківок. В іншому характеристики новинки можна порівняти з більшістю аналогічних пристроїв без СНПЧ і окремих коментарів не потрібно.

Принтер поставляється у великій барвисто оформленій картонній коробці. Незважаючи на відсутність традиційної пластикової ручки збоку, зовсім невелика маса комплекту дозволяє легко довезти його з магазину до будинку на громадському транспорті, несучи коробку в одній руці.

Принтер HP DeskJet GT 5820 з системою НПЧ

Незважаючи на досить пізній вихід на ринок друкувальних пристроїв з вбудованим СНПЧ, HP продемонструвала досить непоганий МФУ з високою якістю і гранично низькою вартістю друку. Незважаючи на використання водорозчинних, а не більше дорогих пігментних чорнил, фотографії, одержувані на цьому МФУ заслуговують дуже високої оцінки — яскраві соковиті кольори виглядають природно і привабливо.

Взагалі, цей МФУ ідеально підійде для звичайного користувача, який їздить по різних місцях, активно фотографує і час від часу бажає роздрукувати кілька десятків фотографій для сімейного фотоальбому, або щоб поділитися ними з друзями і близькими. Якщо вам потрібні великі обсяги друку, то краще звернутися до інших модельних серій. Але якщо ж ваш обсяг — це кілька сотень фотографій на місяць, то модель HP DeskJet GT 5820 допоможе заощадити, а задоволення від якості друку ви отримаєте точно.

Принтер HP DeskJet GT 5820 з системою НПЧ

Сьогодні ніщо придбанні лазерного чи струменевого принтера Canon, HP, Epson та інших у комп’ютерному магазині Енрон, Ви можете замовити та купити принтер в інтернет-магазині Sconto. Це обійдеться Вам дещо дешевше, до того ж, не доведеться відриватися від справ і йти в магазин.