Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Дисплей Samsung Galaxy Note 7 визнаний кращим серед смартфонів

З року в рік компанія Samsung працює над поліпшенням своїх дисплеїв і вдосконаленням технології органічних світлодіодів. Цей факт ще раз довів новий звіт авторитетного ресурсу DisplayMate, що займається діагностикою і тестуванням дисплеїв різних пристроїв. У ньому сказано, що екран представленого минулого тижня флагманського смартпеда Galaxy Note 7 на даний момент є кращим на ринку серед всіх смартфонів.

Смартфон Samsung Galaxy Note 7

Цікаво, що в 2014 році це звання отримав Galaxy S5, а через кілька місяців його змістив Galaxy Note 4. У минулому році фахівці DisplayMate назвали дисплей Galaxy S6 кращим, а потім віддали перевагу Galaxy Note 5. Президент DisplayMate Раймонд Сонейра заявив, що дисплей Galaxy Note 7 настільки вражає, що, здається, випереджає свій час.

«Так як лінійка Note, як правило, лідирує в області дисплеїв, то Galaxy Note 7 повинні були насправді назвати Note 8, щоб його назва була співзвучна з майбутнім Galaxy S8», — заявив Раймонд Сонейра.

Смартфон Samsung Galaxy Note 7

Дисплей Galaxy Note 7 перевершив екран в Galaxy Note 5 практично у всіх лабораторних тестах, які провела компанія DisplayMate. При максимальному значенні яскравості в 1000 ніт екран новинки є найяскравішим серед всіх смартфонів за весь час, а його коефіцієнт віддзеркалення становить всього 4,6% — це один з найнижчих показників за історію DisplayMate.

Також Раймонд Сонейра заявив, що широкі можливості налаштування зображення, такі як регулювання колірних режимів, гами і подвійний датчик освітленості, роблять дисплей Galaxy Note 7 одним з найкращих для використання безпосередньо під прямими сонячними променями.

Смартфон Samsung Galaxy Note 7

Нагадаємо, що в Galaxy Note 7 встановлено 5,7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, виконаний за технологією Super AMOLED і захищений новим склом Gorilla Glass 5. Також екран новинки став першим в світі серед смартфонів з підтримкою відео у форматі HDR.

Ще однією унікальною особливістю Galaxy Note 7, про яку змовчала Samsung під час презентації, стало те, що це перший у світі комерційний смартфон з підтримкою технології 4×4 MIMO. У теорії, це повинно забезпечити більш швидке і надійне з’єднання з можливістю одночасної передачі даних по чотирьох потоках.

Смартфон Samsung Galaxy Note 7

В основі технології 4×4 MIMO лежить використання чотирьох антен, завдяки чому з’єднання з мережею є набагато більш стабільним. Якщо ж всі чотири канали будуть задіяні, то користувачі також зможуть відчути приріст в швидкості бездротової передачі даних по мобільних мережах. Крім цього, подібне рішення може позитивно позначитися на автономності пристрою, так як завантаження даних буде відбуватися швидше, і процесор зможе менший час працювати на повну потужність. Правда, мова йде лише про ідеальні умови, тоді як в більшості випадків буде задіяно лише два канали.

Смартфон Samsung Galaxy Note 7

Також варто відзначити, що технологія 4×4 MIMO підтримується тільки в моделях Galaxy Note 7 з процесором Snapdragon 820 і модемом Qualcomm X12 LTE, які доступні лише на деяких ринках, на зразок США. Версія з чіпом Exynos такої особливісті позбавлена.

Придбати техніку Samsung, зокрема потужні смартфони 2016 року, у Вінниці найпростіше у магазині Енрон або у інтернет-магазині Сконто. Приєднуйтесь до нас у ВКонтакте, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу комп’ютерної та мобільної техніки (посилання є на сайті та у групах).