Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

До хромбуків незабаром приєднаються планшети на Chrome OS

Завдяки підтримці Android-додатків і сенсорних екранів Chrome OS стала набагато привабливішою, а в цьому році платформа має всі шанси збільшити свою частку на ринку. Мова йде не тільки про нові ноутбуки на зразок Samsung Chromebook Pro або рішення для навчання, але і про планшети.

Директор відділу рішень Google на Android і Chrome для освітнього і бізнес-секторів Раджа Шет (Rajen Sheth) заявив, що хромбуки-трансформери — лише початок для Chrome OS. За його словами, виробники зможуть випускати не тільки ноутбуки, але і інші, більш універсальні пристрої: «Ви можете очікувати надалі як появи ноутбуків зі знімними екранами, так і планшетів на базі Chrome OS».

Планшетний ПК на базі Chrome OS

Якщо цих слів недостатньо, є й інші свідчення: Google активно працює над більш дружнім до сенсорних екранів інтерфейсом Chrome OS. Якщо поглянути на наведену фотографію Samsung Chromebook Pro (який не є в повній мірі планшетом), можна помітити, що піктограми стали помітно більшими, ніж були раніше.

Google також пообіцяла, що всі нові хромбуки будуть підтримувати магазин Google Play і додатки Android, і що з’являться продукти в комплекті з цифровим пером. Android-додатки однозначно більш придатні для планшетів, ніж ноутбуків. Нарешті, в цьому році Android-додатки у Chrome OS отримають можливість розтягуватися як звичайні вікна, а не будуть виводитися в одному з декількох фіксованих розмірах.

Планшетний ПК на базі Chrome OS

До речі, сама Google випускала раніше Android-планшет Pixel C на базі Android. Поява Chrome-планшетів не обов’язково означає успіх. Але Раджа Шет каже: пошуковий гігант активно працює над тим, щоб Android-додатки краще працювали на великих екранах.

Можливо, більш широкий спектр застосування Chrome OS змусить розробників створювати додатки, які не виглядають як роздуті програми для смартфонів. Google точно на це сподівається, відзначаючи, що Adobe переробляє свої Android-додатки для кращої підтримки хромбуків. Так що, можливо, на зміну Android-планшетам, які останнім часом пішли в тінь, прийдуть більш цікаві і універсальні пристрої — планшети на базі Chrome OS.

Планшетний ПК на базі Chrome OS

Хромбуки позиціонуються як пристрої для корпоративного сегменту та навчання. Зокрема, такі ноутбуки використовують «хмарні» технології. Ви можете придбати ноутбуки у інтернет-магазині Сконто або купити один з доступних хромбуків під замовлення, а також придбати ноутбуки у комп’ютерному магазині Енрон у Вінниці.