Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

EVGA випустить GeForce GTX FTW2 і відеокарти з гібридним охолодженням

Компанія EVGA, визнаний авторитет у справі випуску оверклокерских моделей графічних карт, у випадку з сімейством GeForce GTX 1000 зазнала невдачі: перші варіанти нових карт серії FTW Gaming ACX 3.0 страждали від перегріву силових транзисторів стабілізатора живлення і мікросхем пам’яті, причому компанія спочатку не вважала це приводом для заміни досить недешевих виробів, що стоять в ієрархії EVGA вище серії SC (SuperClocked).

Відеокарта EVGA GeForce GTX FTW2

Проблему пропонувалося вирішити за допомогою оновлення BIOS і використання теплопровідних прокладок для чіпів GDDR5X. Але, як ми вже неодноразово стверджували і продовжуємо стверджувати, репутація — субстанція дуже тендітна, і багато любителів бренду EVGA змінили свій вибір, що, звичайно ж, не могло не позначитися на прибутку компанії. Усвідомивши свою помилку, EVGA в даний час намагається виправити репутацію шляхом випуску оновлених карт під загальною назвою FTW2.

Відеокарта EVGA GeForce GTX FTW2

Новинки повинні отримати нову фірмову систему охолодження iCX — розробники відмовилися від назви ACX 3.0, яка себе дискредитувала. Також вони, ймовірно, будуть використовувати плату з новим, покращеним розведенням. Поки про відеокарти EVGA FTW2 відомо небагато, немає навіть упевненість в тому, що зміниться дизайн PCB, але компанія явно має намір випустити їх на ринок якомога швидше у спробі загладити свою провину перед відданими бренду ентузіастами.

Відеокарта EVGA GeForce GTX FTW2

Поки доступні лише знімки карт в зборі, з цікавого варто відзначити підсвічування логотипу і назви продукту на бічній панелі, причому напис FTW2 підсвічується окремим кольором. Компанія також працює над новою гібридною моделлю з водо-повітряним охолодженням. Вона отримає спеціальні клапани, на зразок тих, які використовує в своїх інтегральних СРО компанія EK Water Blocks. Не виключено, що карти EVGA QRG Hybrid будуть сумісні з відповідними системами EKWB.

У магазині комп’ютерної техніки Енрон ви можете купити відеокарту для ігор та роботи, флагманські моделі на зразок NVIDIA GeForce GTX 1080, а також процесори, засоби зберігання даних та іншу електронну техніку у Вінниці. В інтернет-магазині Сконто є все те ж, тільки замовлення відбуваються онлайн, заощаджуючи ваш час.