Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Фітнес-трекер Huawei Honor Color Band A1

Виробники переносної електроніки щосили намагаються здивувати споживачів все новими функціями — в даному випадку можна говорити про датчик ультрафіолетового випромінювання. Хоча ця функція і не нова — у Microsoft є подібний пристрій під назвою Band 2. Подивимося, що в підсумку вийшло у Huawei з Honor Color Band A1 і так чи потрібні УФ-сенсори взимку в нашій країні.

Фітнес-браслет Huawei Honor Color Band A1

Технічні характеристики

У числі характеристик є тільки найнеобхідніше. Пристрій відстежує фізичну активність протягом дня — рахує кроки і за допомогою тривісного акселерометра і самонавчального алгоритму розуміє, коли і скільки господар біг або їхав на велосипеді. Браслет також спостерігає за сном, рахуючи тривалість фаз, а будильник будить потужною вібрацією. Ще гаджет сильно смикає за руку, коли приходять дзвінки і SMS, щоб господар вже точно не пропустив жодного дзвінка. Ну і є вже згаданий УФ-сенсор, за даними якого додаток скаже, що зробити, щоб уникнути шкідливих впливів на шкіру. Браслет оснащений захистом від вологи і пилу за стандартом IP57: плавати з ним не можна, а ось швидко помити руки під краном можна цілком.

Фітнес-браслет Huawei Honor Color Band A1

У комплект входить зарядний USB-пристрій з магнітом і пружинними контактами Pogo Pin. Повністю заряджається браслет приблизно за годину, а тримає заряд, за заявою виробника, 28 днів. При активному щоденному використанні цей термін скорочується до 24 днів, але це теж вражаючий результат. Коли заряду залишиться зовсім мало, браслет повідомить про це сигналом світлодіода і вібрацією.

Фітнес-браслет Huawei Honor Color Band A1

Дизайн

Модуль пристрою виконаний з металу і має трохи вигнуту форму з «вушками» по краях, де кріпиться ремінець. На зовнішній стороні розміщені світлодіод і датчик ультрафіолету, а на внутрішній, зі сторони руки, — контакти зарядки.

Дизайн ремінця витриманий в стилі попередніх моделей лінійки Honor: лаконічний, мінімалістичний, строгий. На вибір два варіанти матеріалу: шкіра і TPU. У пластикової моделі, як і в культовій моделі Honor Zero, браслет виконаний у вигляді призми: він перфорований перехресними діагональними смугами — глянцевою і матовою. Виглядає стильно.

Фітнес-браслет Huawei Honor Color Band A1

Пластикова версія отримала чотири варіанти забарвлення браслетів — чорний, бірюзовий, рожевий і білий кольори. Застібка виконана у вигляді металевої «клацалки», на зовнішній стороні якої знаходиться пластинка з логотипом. Всього в браслеті 10 дірок, що дозволяє вибрати будь-який розмір для себе.

У використанні браслет зручний — не відчувається на руці (важить гаджет всього 20 г). Матеріал браслета не викликає ніякого дискомфорту. Втратити його теж навряд чи можливо — потрібно докласти певних зусиль, щоб просто розтиснути защілку, однак, якщо у вас це все-таки вийшло, страхувальна петля утримає пристрій на руці. Гаджет сумісний з пристроями на iOS і Android.

Фітнес-браслет Huawei Honor Color Band A1

Висновки

Huawei Honor Color Band A1 — гаджет зі стильним дизайном, який майже нічого не важить і добре сидить на руці. У нього вбудовані лічильник кроків та УФ-датчик. Але якщо крокомір — річ корисна, то необхідність наявності датчика ультрафіолетового випромінювання можна поставити під сумнів. У наших широтах сенсор все-одно буде завжди говорити про низький рівень випромінювання і радити нанести сонцезахисний крем — лице завжди відкрите для сонця, тому йому потрібен захист. Програмне забезпечення просте, приємне і дуже дбайливе. Зараз пристрій коштує 799 гривень, і це дуже справедлива ціна.

Купити фітнес-браслети у Вінниці з доставкою по Україні можна в онлайн-режимі на сайті інтернет-магазину Сконто у розділі «Портативна техніка / Фітнес-браслети«, або ж у магазині комп’ютерної техніки Енрон. Доступно багато моделей на вибір від різних виробників.