Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Геймерські клавіатури та ігрові блоки A4Tech X7 в Енроні

Купити клавіатуру A4Tech X7

Магазин комп’ютерної техніки Енрон пропонує у своєму асортименті пристрої для різних верств населення, у тому числі і для геймерів. У нас в продажу є ігрові (геймерські) клавіатури від фірми A4Tech, у тому числі серії A4Tech X7, які допоможуть Вам в рази легше перемогти у кожному бою. Ігрові клавіатури A4Tech X7 володіють унікальними ігровими властивостями. Ці пристрої мають надшвидкий час відгуку і укомплектовані змінними ігровими клавішами.

Клавіатура A4Tech X7 має чотири швидкісних режими: «Звичайний», «Прискорений», «Турбо» і «Екстрим». Швидкісний режим клавіатури можна міняти прямо в процесі гри. Час відгуку в режимі «Екстрим» в три рази менший, ніж у звичайної клавіатури — 8 мілісекунд.

Всі компоненти клавіатур A4Tech X7 повністю загерметизовані водостійким клеєм, так що клавіатуру можна мити під проточною водою. Вага ігрових моделей клавіатур A4Tech X7 підвищена, що забезпечує більшу стійкість під час напружених ігрових баталій. Ігрова клавіатура A4Tech X7 має нове, більш зручне для ігор розташування клавіш «Page Up», «Home», «End». Також клавіатура оснащена регулятором гучності.

Купити клавіатуру A4Tech X7

Загалом, калвіатури серії A4Tech X7, котрі Ви можете придбати в магазині техніки Енрон, мають ряд переваг: 4 швидкісних режими, менший час відгуку, швидка зміна управління рухом, вбудований регулятор гучності, 8 додаткових змінних ігрових клавіш, водонепроникний корпус, клавіатура не «ковзає».

Окрім звичних клавіатур, хоч і для геймерів, в магазині Енрон можна купити ще й ігрові блоки. Наприклад, A4Tech X7-G100 — професійний ігровий блок серії Х7. В ігровому блоці реалізовано все для кращого результату Вашої гри: 4 ігрові клавіші, змінні ігрові панелі, компактний розмір, збільшена вага в порівнянні зі звичайною клавіатурою для більшої стійкості.

Ігровий блок A4Tech X7 має такі переваги: прогумовані 4 кольорові клавіші, також 4 змінні промарковані панелі, що поставляються разом з клавіатурою. На панелі є написи ключових функцій ігор. Вони допоможуть Вам швидко освоїтися з управлінням у всіх видах ігор. Окрім цього, клавіші спеціально загерметизовані, так що тепер можна не боятися пролити чай або каву на клавіатуру.