Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Геймпади та джойстики дозволять грати комфортніше

Купити джойстик у Вінниці

Перші ігрові приставки з’явилися понад 20 років тому, а їх ринок та кількість росте з кожним днем. Ці пристрої дещо «молодші» за персональні комп’ютери і розроблялися спеціально для відеоігор. Оскільки громіздка клавіатура не була потрібна для всіх ігрових функцій, був створений новий тип контролера, чи то пак, пристрою вводу інформації — джойстик.

Як було неоднеоразово помічено в усьому світі, багато користувачів не знаходять різниці між джойстиком та геймпадом, хоч вона існує. Джойстик має форму важеля із функціональними кнопками, а геймпад — ігровий пульт, слабко, але схожий на клавіатуру. Втім, придбати джойстик або кілька геймпадів можна у магазині Енрон, а наш консультант надасть вам необхідну інформацію.

Геймпади забезпечують взаємодію між гравцем та консоллю (ігровою приставкою, якщо так звичніше). Але, тим не менш, геймпади використовуються і в персональних комп’ютерах для ігор завдяки їх легкості, зручності та мобільності. Наразі будь-яких проблем із сумісністю геймпада та ПК не виникає, тому використовувати його має можливість кожен.

Купити джойстик у Вінниці

Джойстик вам знадобиться, якщо ви більше полюбляєте грати в авто-, авіа-, симулятори танків та ін, так як він має будову, більш схожу до справжнього важеля для запуску ракет чи снарядів, дає можливість швидко розвернутися у потрібну сторону та ін.

Придбати кілька геймпадів варто, якщо ви збираєтесь із друзями та полюбляєте більше динамічні ігри типу Mortal Kombat. На відміну від звичної клавіатури, на геймпаді немає непотрібних кнопок, а ті, що є, важко переплутати. До того ж, геймпад досить динамічний.

Геймпади та джойстики виправдають себе та принесуть очікуване задоволення від гри на ПК чи консолях. Придбати і те, і інше можна в магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці без вихідних. Ви можете вибрати ігровий маніпулятор і замовити його в інтернет-магазині Sconto у категоріях «Геймпады» та «Джойстики».