Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Gigabyte показала тизер материнської плати з логотипом Aorus

В останні роки продукти, адресовані любителям ігор і професійним кіберспортсменам, користуються непоганим попитом, і багато в чому, завдяки цьому, продажі ПК традиційних форм-факторів (десктоп, ноутбук) скорочуються відносно повільними темпами. Трохи менше трьох років тому Gigabyte Technology, наголосивши на зацікавленості покупців у геймерскому «залізі», заснувала дочірню компанію Aorus для випуску мобільних ПК, периферійних пристроїв і аксесуарів. Експеримент нехай і не увінчався запаморочливим успіхом, але своє місце під сонцем у Aorus тепер є, і тайванці, схоже, готові замахнутися на більше.

Ігрова материнська плата Gigabyte Aorus

Днями у Facebook-спільноті Gigabyte був опублікований тизер поки що безіменної материнської плати, на радіаторі якої виразно видно логотип Aorus. «Щось змінилось. #Aorus», — значиться в примітці до зображення.

Про природу анонсованих змін залишається тільки гадати. Може йтися як про особливу серію системних плат під основним брендом (наприклад, «Gigabyte Z270 / H270 / B250 Aorus»), так і про появу нового, в тій чи іншій мірі самостійного, виробника ігрових плат. Під цим зазвичай мають на увазі пристрої, які мають ізольований звуковий тракт, мережевий (-і) контролер (-и) з можливістю пріоритизации додатків, роз’єми для M.2 SSD-накопичувачів, декількох відеокарт і т.д.

Ігрова материнська плата Gigabyte Aorus

На вищенаведеному зображенні можна впізнати лише деякі роз’єми (слоти DIMM для модулів пам’яті, M.2, PCI Express x16), за якими неможливо ідентифікувати кінцевий продукт. Цілком ймовірно, що бренд Aorus дебютує в новому сегменті ринку з анонсом процесорів Intel Kaby Lake-S (Core 7-го покоління для LGA1151) або AMD Summit Ridge (Zen AM4).

Оскільки вже ми згадали сімейство настільних CPU Kaby Lake, то варто відзначити, що днями Gigabyte оголосила про підтримку процесорів Core 7-го покоління наявними материнськими платами на наборах системної логіки Intel 100 Series. Для того щоб майбутні Core i7-7700K, Core i5-7600K і більш скромні чіпи коректно працювали з сьогоднішніми моделями плат, досить звичайного флеш-накопичувача з потрібною прошивкою.

Ігрова материнська плата Gigabyte Aorus

У Вінниці купити материнські плати ASUS, MSI, ASRock, Gigabyte для свого ПК можна в комп’ютерному магазині Енрон. Придбати системну плату також вийде і в інтернет-магазині Сконто у відповідному розділі.