Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Головні нововведення мобільної ОС Android N

Google в рамках конференції для розробників Google I/O офіційно представила нову мобільну операційну систему Android N. На презентації розробники продемонстрували основні нововведення мобільної ОС, попутно показавши голосового асистента, месенджер, допоміжну систему для дому та багато іншого. Перші дві збірки мобільної операційної системи вже доступні для розробників. Але Google під час презентації не забула розповісти, чим Android N буде корисна і для простих користувачів. До речі, офіційне розшифрування таємничої літери N на цей раз представлене не було. Розробники запропонували всім бажаючим самим придумати назву для системи.

Нововведення мобільної ОС Android N

SafetyNet. Дуже багато уваги при розробці нової мобільної ОС приділялася підвищенню продуктивності і безпеки використання. Так, Android N забезпечили спеціальною системою захисту SafetyNet. Вона буде відповідати за перевірку встановлюваних програм незалежно від їх джерел.

Всім тим, хто звик користуватися зламаними версіями популярних платних програм, доведеться несолодко. SafetyNet буде сама видаляти будь-які підозрілі версії додатків, якщо вміст їх дистрибутива буде відрізнятися від образу з Google Play.

Нововведення мобільної ОС Android N

Кілька вікон. Наступне важливе нововведення Android N — поява повноцінного багатовіконного режиму. Приємно, що дана функція буде працювати практично з усіма випущеними програмами, вона не вимагає внесення будь-яких серйозних змін у вихідному коді. Панель повідомлень піддалася повному редизайну. Тепер, наприклад, з’явилася можливість відповідати на повідомлення від соціальних мереж і месенджерів прямо з цієї самої шторки.

Швидко переключатися між двома додатками розробники пропонують за допомогою спеціальної кнопки багатозадачності. В Android N з’явилася можливість закриття запущених додатків за допомогою однієї кнопки, додатково система зможе показати додатки, якими давно не користувалися. Також був доданий режим «картинка в картинці».

Нововведення мобільної ОС Android N

Підтримка API Vulkan. Важливе нововведення для всіх любителів мобільних ігор. Android N повністю підтримує Vulkan. Як стверджують представники Google, впровадження даного крос-платформового API для 2D і 3D-графіки дозволить розробникам ігор ефективніше використовувати ресурси пристрою, що має позитивно позначитися на рівні отримуваної графіки і загальної продуктивності програми.

Нововведення мобільної ОС Android N

Режим енергозбереження Doze. Ця функція з’явилася на Android ще в минулому році. В Android N вона буде за замовчуванням активуватися щоразу, коли екран пристрою буде вимикатися. Разом з цим в Android N проведена серйозна робота по оптимізації роботи гаджетів, оснащених оперативною пам’яттю невеликого обсягу. Управління роботою програм у фоновому режимі теж було доопрацьовано.

Нововведення мобільної ОС Android N

Економія трафіку. Data Saver — новий режим Android N, що дозволяє економити споживання інтернет-трафіку мобільним пристроєм. Використання трафіку програмами у фоновому режимі зупиняється. У користувача з’явиться можливість самому вибирати, для яких програм обмеження Data Saver застосовуватися не будуть.

Нововведення мобільної ОС Android N

Google Assistant. Це логічне продовження ідей, закладених в Google Now. Віртуальний помічник буде ще більше схожим на Siri для iOS. Робота з програмою відбувається в режимі діалогу. Важливо, що Google Assistant враховує при аналізі питань не тільки його основний зміст, що само собою зрозуміло, але ще зовнішні умови (місце розташування, наприклад) і контекст.

Нововведення мобільної ОС Android N

Платформа віртуальної реальності Daydream. Під час презентації Android N компанія Google представила новий режим інтерфейсу системи, спеціально «заточений» під використання у віртуальній реальності. Уже зараз над іграми і додатками для Daydream працює безліч великих компаній, серед яких є Netflix, HBO і CNN. На презентації навіть показали новий прототип VR-гарнітури, який, по суті, є покращеною версією відомого Google Cardboard.

Нововведення мобільної ОС Android N

Офіційний реліз нової Android N повинен відбутися до кінця цього літа. Купити смартфон або купити планшет чи пристрій 2-в-1 на Android у Вінниці можна у комп’ютерному магазині Енрон.