Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова гарнітура ASUS ROG Strix Wireless: до 10 годин автономної роботи

Компанія ASUS поповнила асортимент ігрових продуктів Republic of Gamers (ROG) гарнітурою Strix Wireless, яка може використовуватися в дротовому і бездротовому режимах. Гарнітура оснащена 60-міліметровими динаміками з неодимовими магнітами. Strix Wireless дозволяє формувати віртуальний 7.1-канальний об’ємний звук. Є знімний мікрофон.

Гарнітура ASUS ROG Strix Wireless

Для обміну даними з ПК служить компактний USB-адаптер (діапазон 2,4 ГГц), що забезпечує радіус дії до 15 метрів. Блок управління розташований на одній з чашок. У комплект поставки входять кабелі для підключення пристрою як до комп’ютера, так і до приставок PlayStation 4 і Xbox One, а також смартфонів і планшетів.

Гарнітура ASUS ROG Strix Wireless

Діапазон відтворюваних частот становить від 20 Гц до 20 кГц. Живлення забезпечує акумуляторна батарея ємністю 900 мА·год. Заявлений час автономної роботи на одній зарядці перевищує 10 годин. Важить гарнітура приблизно 320 грамів без з’єднувального кабелю.

Гарнітура ASUS ROG Strix Wireless

Ігрова гарнітура ROG Strix Wireless забезпечує неперевершений звук та свободу, щоб грати в ігри, не отримуючи дискомфорту від зайвих дротів. Стабільне, бездротове з’єднання без перешкод і дальність передачі до 15-ти метрів дасть впевненість, що ви почуєте та скажете все без зайвого клопоту. Акумулятор в тандемі з технологією низького енергоспоживання забезпечить більш ніж 10 годин безперервних веселощів після кожної повної зарядки. Хоча грати так довго без перерви, в будь-якому випадку, не варто.

Гарнітура ASUS ROG Strix Wireless

Ексклюзивне програмне забезпечення Sonic Studio дозволяє вам насолоджуватися 7.1-канальним об’ємним звучанням для ще більшого ігрового занурення, дозволяє здійснювати повний контроль над еквалайзером і рівнем звуку в кожному аудіоканалі. Персоналізуйте звук, як вам подобається, і знайте, де ваші вороги, перш ніж ви побачите їх.

Інформації про терміни початку продажів ROG Strix Wireless на вітчизняному ринку та орієнтовну ціну на даний момент, на жаль, немає. Це не перший продукт бренду ASUS ROG серед ігрових аксесуарів. Щоб придбати ігрову периферію, клавіатури, мишки, гарнітури ASUS у Вінниці, завітайте до комп’ютерного магазину Енрон або до інтернет-магазину Сконто.