Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова гарнітура Cooler Master MasterPulse Pro

Компанія Cooler Master представила універсальну гарнітуру MasterPulse Pro з накладними навушниками, яка, як стверджується, підходить для найширшої аудиторії користувачів. Новинка оснащена інтегрованою звуковою картою: обробка аудіо за допомогою спеціалізованого чіпа знижує навантаження на призначену для користувача систему. Для підключення до комп’ютера служить дротовий інтерфейс USB.

Ігрова гарнітура Cooler Master MasterPulse Pro

Гарнітура наділена 44-мм динаміками. Забезпечується підтримка віртуального об’ємного звуку формату 7.1. На чашках навушників передбачене світлодіодне підсвічування.

У пристрої реалізована фірмова технологія Bass FX для налаштування низьких частот. Вона дозволяє вибирати між двома режимами роботи гарнітури. Для цього досить приєднати або від’єднати від навушників спеціальні магнітні бічні панелі. Ця функція серйозно змінює характер звучання, що може бути корисно і в іграх, і при прослуховуванні музики.

Ігрова гарнітура Cooler Master MasterPulse Pro

Пульт керування дозволяє вмикати / вимикати режим віртуального об’ємного звуку 7.1, перемикати профілі еквалайзера, керувати підсвічуванням навушників, регулювати гучність і включати або вимикати мікрофон гарнітури.

Новинка характеризується конструкцією з легкою алюмінієвою рамкою, гнучким оголів’ям і п’ятьма м’якими вставками. Знімні амбушюри з додатковою набивкою забезпечують максимальний комфорт. У продаж MasterPulse Pro надійде в січні за ціною близько 100 євро.

Ігрова гарнітура Cooler Master MasterPulse Pro

Придбати ігрову гарнітуру, яка допоможе перемогти не в одному бою, зараз не складе проблем. Вінницький інтернет-магазин Сконто має у своєму асортименті широкий вибір гарнітур, навушників та аудіосистем, і будь-яка з них може стати вашою. Купити гарнітуру або навушники можна і в магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці.