Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова гарнітура HyperX CloudX преміум класу

Гарнітуру HyperX CloudX розробляли з явним прицілом під Xbox, так що інженери підкреслили візуальні особливості сімейства «зелених» приставок. Риси преміальної лінійки від Microsoft простежуються в CloudX: якісний софт-тач пластик, металеві елементи і чорно-сірі кольори. Компоненти, зручність управління і комфорт тут грають ключову роль.

Ігрова гарнітура HyperX CloudX преміум класу

Знайомство з HyperX CloudX починається з коробки, яка натякає яскравою смугою, що перед нами пристрій, сертифікований під Xbox і Windows. Але цей факт відходить на задній план перед комплектацією самої гарнітури. Ось, наприклад, спеціальний жорсткий чохол, який за «випадковим» збігом відмінно поєднується з тим же кейсом від Xbox Elite Controller. На додаток до стандартного плетеного кабелю доклали двометровий дріт з двома 3,5 мм роз’ємами для підключення до PC, а також два набори змінних амбушюр — зі шкірозамінника і з велюру. Примітно, що одна пара — з темною тканиною всередині, а друга — з яскраво-зеленою.

Ігрова гарнітура HyperX CloudX преміум класу

Якою би довговічною не була конструкція, і що б не видавали динаміки пристрою, категорично важливо, як гарнітура сидить на голові, адже від цього залежить комфорт гри і загальні враження. І з цим все гранично просто — правильний підбір висоти. Оголів’я, покрите шкірозамінником, не тисне на голову, а амбушюри з піни з ефектом пам’яті м’яко накривають вуха. Якщо використовувати накладки з шкірозамінника, зовнішній шум відсікається майже повністю, але голова може трохи потіти в ході нервових матчів. Якщо ж прикріпити велюрові амбушури, голові буде трохи комфортніше, але доведеться частково пожертвувати пасивним шумозаглушенням.

Ігрова гарнітура HyperX CloudX преміум класу

Якісні матеріали позначилися на вазі гарнітури — 322 грами з мікрофоном. Вага чимала, але якщо правильно надіти пристрій, він практично не відчувається на голові.

Технічні характеристики HyperX CloudX:

 • Тип: моніторні, закриті
 • Діапазон частот: 15-25000 Гц
 • Характеристики звукового тиску: 98 дБ зв. тиску / мВт при 1 кГц
 • Імпеданс (опір): 60 Ом
 • Драйвери: 53 мм, динамічні з неодимовими магнітами
 • Мікрофон
 • Елемент: електретний конденсаторний мікрофон
 • Діаграма спрямованості: односпрямована, з шумозаглушенням
 • Діапазон частот: 50 — 18000 Гц
 • Тип: односпрямований, знімний
 • Чутливість: -39 дБ
Ігрова гарнітура HyperX CloudX преміум класу

Все ж, це ігрова гарнітура, що помітно при прослуховуванні музики. Її звук не можна назвати універсальним саме за рахунок недобору високих частот, хоча «ігрові навушники» підійдуть не тільки для інтерактивних розваг, але і для прослуховування улюблених треків з комп’ютера або смартфона. Незважаючи на високий опір, навіть PC з вбудованим звуковим рішенням від Realtek легко «розкачає» гарнітуру, звук — голосний і якісний, що особливо помітно при перегляді фільмів, де вибухів і пострілів більше, ніж в улюблених музичних треках.

Підключити гарнітуру безпосередньо до телевізора можна, якщо в ньому є 3,5 мм вихід. В цьому випадку доведеться підключити гарнітуру через шнур для ПК, і використовувати роз’єм для навушників. Це важливо, оскільки через 4-піновий роз’єм звук може відтворюватися неправильно, «як з бочки». І ще одна деталь: підключення до телевізора означає, що не працюватиме мікрофон. Але дана проблема стосується тільки вищеописаної ситуації зі старими ревізіями Xbox One, з PC ніяких проблем виникнути не повинно.

Ігрова гарнітура HyperX CloudX преміум класу

HyperX CloudX, незважаючи на преміальну зовнішність, комплект поставки та приналежність до роду Xbox, виявилася аж ніяк не тихим представником вузького прошарку. На ділі це гарнітура відмінної якості, яка універсальна в застосуванні і платформах. У них можна слухати музику, дивитися фільми і грати на PC, а також Xbox One; ніхто не заважає підключити гарнітуру до смартфона і навіть до іншої ігрової приставки. Виходить, що користувач отримує гарнітуру з мікрофоном і парою запасних амбушюр різного кольору за смаком. Наявність схвалення від Microsoft — зовсім не вирок, а приємний бонус для власників консолі від Microsoft і PC геймерів.

Ігрова гарнітура HyperX CloudX преміум класу

Але це все деталі, адже CloudX — в першу чергу, дуже якісна гарнітура з відмінною і довговічною конструкцією, яка не дарма отримала два роки гарантії. Мабуть, єдине її слабке місце — пульт управління на дроті, який виглядає, як скромний родич, на тлі інших деталей. Висока універсальність використання, про яку не заявляє навіть виробник — теж вагомий плюс. Нарешті, HyperX CloudX можна купити за цілком прийнятні гроші — 3400 гривень, за які ви отримуєте одну з найбільш «преміальних» гарнітур середнього цінового сегменту.

Беззаперечними плюсами гарнітури CloudX можна назвати:

 • чіткий і універсальний звук;
 • якісна збірка і довговічна конструкція;
 • можливість підключення до всіх пристроїв;
 • гарне пасивне шумозаглушення.
Ігрова гарнітура HyperX CloudX преміум класу

Придбати ігрову гарнітуру, яка допоможе перемогти не в одному бою, зараз не складе проблем. Вінницький інтернет-магазин Сконто має у своєму асортименті широкий вибір гарнітур, навушників та аудіосистем, і будь-яка кількість з них може стати вашою. Купити гарнітуру або навушники можна і в магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці.