Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова клавіатура Logitech G810 Orion Spectrum

Спеціально для вимогливих ігроманів компанія Logitech розробила нову клавіатуру G810 Orion Spectrum. Ця модель вищого класу оснащена ексклюзивними механічними перемикачами Romer-G та клавішами із підсвічуванням. Як зазначив віце-президент і генеральний директор по ігрових продуктах Logitech Юджеш Десай, в минулому році фахівці компанії зустрілися з дюжиною геймерів, і багато їх побажань враховані при розробці нового пристрою.

Logitech використовувала фірмові перемикачі Romer-G в клавіатурах G910 і G810. Дані перемикачі Logitech замовляє у Omron, яка відома своїми надійними і якісними перемикачами в ігрових мишах. З новими перемикачами Logitech бажає створити конкуренцію звичним моделям Cherry, заявляючи при цьому про кращу якість. За теоретичним характеристикам перемикачі Romer-G можна порівняти з Cherry MX Brown, але на практиці є відмінності. Хід до стопа був зменшений з 4 до 3 мм, хід до точки спрацьовування — з 2 мм до 1,5 мм. Так що перемикачі Romer-G повинні реагувати швидше, ніж рішення конкурента.

Купити ігрову клавіатуру Logitech

За твердженням розробників, Romer-G за швидкістю спрацьовування на 25% випереджають стандартні механічні перемикачі. При цьому стійкість на відмову збільшена до 70 мільйонів перемикань (на 40% більше, в порівнянні з типовими рішеннями Cherry MX). Окремо відзначаються продумано розташовані мультимедійні клавіші, можливість тонкої настройки підсвічування і призначення макросів функціональних клавіш за допомогою програми Logitech Gaming Software.

Але як щодо практики? Відчуття такі, як ніби перед нами гібрид механічної і звичайної мембранної клавіатури. При наборі G810 відчувається м’якше, ніж в разі перемикачів Cherry. Також перемикачі Romer-G працюють набагато тихіше конкурентів Cherry — якщо ви звикли до стуку механічної клавіатури, то будете розчаровані. З іншого боку, перемикачі Logitech набагато краще підходять, якщо клавіатура використовується в офісі.

Купити ігрову клавіатуру Logitech

Клавіатура Logitech G810 Orion Spectrum порадує любителів підсвічування. Нова механічна клавіатура — перша модель Logitech, що дозволяє повністю його конфігурувати. Ви можете налаштовувати підсвічування не тільки основних, але і додаткових клавіш, а також логотипу G в верхньому лівому кутку. Перевагою можна назвати і рівномірне підсвічування, механіка перемикачів Romer-G дозволяє монтувати LED по центру під клавішею.

Orion Spectrum дозволяє повністю зосередитися на грі. У конструкції клавіатури, призначеної для виконання динамічних операцій, реалізовані найефективніші технології. Всі елементи ретельно продумані: від найдрібніших деталей, таких як матова текстурна поверхня, на якій не видно відбитки пальців, і міцний кабель з обплетенням, до вдосконаленої кольорового підсвічування і ультрашвидких наднадійних механічних перемикачів Romer-G.

Завдяки трьом позиціям регулювання нахилу можна встановити клавіатуру під кутом 0, 4 або 8 градусів і підібрати її ідеальне положення для гри. Прогумована підставка клавіатури забезпечує її стійкість при активних діях в грі. У продаж G810 Orion Spectrum вже надійшла у лютому. В цілому, Logitech G810 Orion Spectrum залишить позитивне враження у будь-якого геймера.

Переваги Logitech G810 Orion Spectrum: проста і успішна розкладка, повне підсвічування RGB, мультимедійні клавіші, хороша стійкість до ковзання та якість виготовлення. Замовити геймерську клавіатуру Logitech G810 Orion Spectrum або купити клавіатуру іншої моделі можна у магазині комп’ютерної техніки Енрон.