Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова клавіатура Zalman ZM-K900M з RGB-підсвічуванням

Ігрових клавіатур з RGB-підсвічуванням на ринку не так вже й мало, але модель Zalman ZM-K900M вигідно відрізняється від них роботою без встановлення додаткового ПЗ. Налаштувавши цю клавіатуру вдома, можна піти з нею погратися до друга або відправитися на чемпіонат, не втративши при цьому жодної з переваг, які пропонує своїм власникам ця цікава новинка.

Ігрова клавіатура Zalman ZM-K900M

На вигляд це звичайна RGB-клавіатура — цікавий, але далеко не революційний продукт, який має до того ж вельми обмежену цільову аудиторію. Для когось гра повинна проходити практично в повній темряві, з ледь помітною індикацією потрібних клавіш на клавіатурі і таким же скромним освітленням для миші. Але, крім серйозних похмурих геймерів, існує й інша категорія любителів комп’ютерних ігор, що вважають за краще оформити яскравими світлодіодами свій системний блок і вибирають пристрої введення насамперед за наявністю у них достатньої кількості режимів підсвічування. Саме для них і призначена клавіатура Zalman ZM-K900M.

Комплектація

Клавіатура поставляється в барвисто оформленій картонній коробці, на якій можна знайти основну інформацію про технічну складову Zalman ZM-K900M, а також про її ключові особливості. Разом з клавіатурою можна знайти небагато: перехідник USB-PS/2 і невелику інструкцію щодо налаштування на різних мовах. Змінних ковпачків для ігрових клавіш в комплекті немає, як немає і ключа для їх демонтажу. У коробці не знайшлося місця і чохлу для транспортування пристрою.

Ігрова клавіатура Zalman ZM-K900M

Технічні характеристики

Тип Дротова
Інтерфейс USB / PS/2 через перехідник
Кількість клавіш 104
Функціональні клавіші Мультимедійні клавіші, блокування всіх клавіш та клавіші [Win], макроклавіші, клавіші кольорових палітр
Час відгуку, мс 1
Перемикачі у клавішах Механічні Kailh Blue
Особливості Підсвічування всіх клавіш: 16,8 млн кольорів; Режим N-Key Rollover (NKRO и 6KRO); Збереження налаштувань у вбудованій пам’яті
Розміри, мм 440 × 140 × 35
Маса, кг 1,25
Ігрова клавіатура Zalman ZM-K900M

Технічно модель Zalman ZM-K900M є механічною клавіатурою з перемикачами Kailh Blue виробництва китайської компанії Kaihua Electronics. Це основний конкурент всім відомої німецької компанії Cherry, що випускає перемикачі Cherry MX і різні пристрої введення.

Як і Cherry MX, перемикачі Kailh мають аналогічну колірну градацію. Тобто перемикачі Kailh Blue, використовувані в клавіатурі Zalman ZM-K900M, від «чорної», «червоної» і «коричневої» серій відрізняються гучним характерним клацанням при спрацьовуванні. Як і перемикачі серії Brown, вони відносяться до тактильних моделей і мають відчутну тактильну віддачу, яка, якщо вірити заявленим характеристикам, повинна відчуватися з ходу приблизно в один міліметр. У точці спрацьовування, тобто в точці ходу 2 мм, зусилля натискання становить 45 г, а в точках тактильності і в кінцевій точці зусилля досягає 60 г, що повторює характеристики, заявлені для перемикачів Cherry MX Blue. Повна глибина ходу всіх клавіатурних перемикачів Kailh становить 4 мм.

Ігрова клавіатура Zalman ZM-K900M

Зовнішній вигляд і ергономіка

Клавіатура виконана в мінімалістичному дизайні. Ніяких агресивних рис, рубаних форм і зайвих деталей. На перший погляд, Zalman ZM-K900M виглядає як проста, непримітна клавіатура прямокутної форми. Незважаючи на досить велику масу (в основі корпусу лежить сталева пластина), корпус Zalman ZM-K900M виконаний з пластику, хоч і міцного, дуже приємного та шорсткого на дотик. А ось ковпачки, навпаки, зроблені з більш гладкого пластику.

Корпус має дуже вузьку рамку навколо клавіш і досить велику товщину, яка сильно зростає до верхнього краю. Кожен наступний ряд клавіш цієї клавіатури розташований вище попереднього. При цьому навіть не треба користуватися розкладними ніжками з гумовими накладками, що піднімають задню частину корпусу ще на 1,5 сантиметра над поверхнею столу і змінюють кут нахилу корпусу ще сильніше. При цьому підставки під зап’ястя у Zalman ZM-K900M немає, завдяки чому клавіатура виглядає класично.

Ігрова клавіатура Zalman ZM-K900M

У Zalman ZM-K900M є цілих п’ять виходів USB, три з яких розташовані на задній грані корпусу, а ще два — на бічних сторонах. Сам кабель виконаний в синтетичному обплетенні, досить міцному на вигляд. Він має феритовий фільтр поруч з USB-роз’ємом, а його загальна довжина складає 1,7 м, чого буде цілком достатньо для більшості користувачів.

Ковпачки клавіш виконані з характерним вигином в одній площині для кращої фіксації подушечки пальця при натисканні. Використане лазерне гравірування, що дозволяє говорити про довговічність написів на клавішах. Символи кирилиці менші за латиницю приблизно на 30-40% і зміщені до правого краю клавіш. Щоб не переплутати написи на функціональних клавішах з основними написами, виробник зробив їх на білому тлі. Це дозволяє не тільки ігнорувати додаткові написи під час набору текстів чи гри, а й легко знаходити потрібні клавіші, наприклад при бажанні змінити підсвічування.

Ігрова клавіатура Zalman ZM-K900M

У правому верхньому куті клавіатури, як зазвичай, знаходяться світлодіодні індикатори. Вони стилізовані під різкі розчерки пера. Всього індикаторів п’ять: Caps Lock (білий), Num Lock (білий), Scroll Lock (білий), Win (червоний), вимкнення кнопок (червоний), режим NKRO і запис макрокоманд (синій).

По-перше, Zalman ZM-K900M — це ефектна атмосферна геймерская клавіатура, зручна в роботі, з продуманим дизайном і без єдиного зайвого елемента в конструкції. По-друге, ця клавіатура ідеально підходить для набору великих текстів з комфортом і задоволенням. Ну а по-третє, новинка може служити прекрасним доповненням до вашого інтер’єру, адже крім функціональної складової в ній присутня і виключно дизайнерська сторона, яка полягає у функціях, пов’язаних з підсвічуванням.

Ігрова клавіатура Zalman ZM-K900M

Щоб купити геймерські клавіатури, мишки, комплекти, а також більш прості моделі у Вінниці, звертайтесь до магазину комп’ютерної техніки Енрон або інтернет-магазину Сконто.