Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова миша Speedlink LEDOS — інструмент справжнього снайпера

Що потрібно, щоб перемогти найсильніших суперників в мережевих битвах? По-перше, практика — без тренування цілити у ворогів на бігу не вийде. По-друге, надійний інтернет-канал — навіть найменша затримка може коштувати перемоги в бою. По-третє, якісне «залізо» — швидкий процесор, потужна відеокарта і широкоформатний монітор явно не будуть зайвими при відстрілі віртуальних противників.

Про що ще ми забули згадати? Досвідчені геймери відразу підкажуть — без гарної мишки в шутерах не обійтися. І дійсно, саме цей маніпулятор відповідає за точність прицілювання і вогонь на поразку. Звичайна двокнопочна миша не дозволить вам піднятися на п’єдестал пошани — тому до питання вибору мишки слід підійти з усією серйозністю.

Ігрова миша Speedlink LEDOS для шутерів

На сьогоднішній день безліч компаній пропонують найрізноманітніші ігрові аксесуари. Але більшість виробників в гонитві за кількісними показниками на кшталт максимальної чутливості датчика забувають про більш потрібні речі, які потрібні завзятим гравцям. Втім, є й приємні винятки — наприклад, миша Speedlink LEDOS. Пристрій наділений досить оригінальними можливостями, які оцінять любителі мережевих шутерів.

Взяти хоча б додаткову кнопку швидкого вогню. Щоб в гущі противників не було потреби постійно натискати на кнопку миші, LEDOS Gaming Mouse оснащена спеціальною кнопкою швидкого вогню, яка допомагає гравцеві і автоматично виконує подвійний клік. Так що все одне натискання на цю кнопку — і ваші супротивники потрапляють під обстріл чергами. Непогана перевага в порівнянні зі звичайними мишками, чи не так?

Ігрова миша Speedlink LEDOS для шутерів

Але це не єдина унікальна здатність Speedlink LEDOS. Любителі використовувати снайперські гвинтівки в боях знають, як буває складно прицілитися і потрапити точно в ціль з далекої відстані. З мишею LEDOS такої проблеми немає: кнопка снайпера забезпечує оптимальну точність. Якщо натиснути її, роздільна здатність датчика автоматично знижується до 500 DPI — завдяки цьому швидкість миші тимчасово сповільнюється і прицілюватися можна набагато точніше. Неоціненна перевага для стелс місій або ситуацій, де все вирішують точні постріли.

Speedlink LEDOS має прогумований з усіх боків корпус, що дозволяє щільно утримувати мишу в будь-якій ситуації. Червоне світлодіодне підсвічування доповнює яскравий корпус маніпулятора, виконаний в червоно-чорних тонах. Точність лазерного датчика може регулюватися від 500 DPI до 3000 DPI, причому для регулювання відведена спеціальна кнопка. Миша має симетричний дизайн для лівої та правої руки — для ігрових мишок це, скоріше, виняток, ніж правило.

Ігрова миша Speedlink LEDOS для шутерів

Таким чином, якщо ви шукаєте якісну і надійну ігрову мишу, що відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і оригінальними можливостями, Speedlink LEDOS — відмінний кандидат. Пристрій також можна рекомендувати як недорогий подарунок для любителів шутерів та інших ігор. Придбати мишку Speedlink LEDOS можна прямо на офіційному сайті виробника за ціною 920 гривень.

Потрібна геймерська мишка від Speedlink або, можливо, від іншого виробника для шутерів, стратегій, RPG або MOBA? Звертайтеся до магазину комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці або придбайте потрібну модель маніпулятора у інтернет-магазині Сконто.