Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова миша The Z нового покоління

Традиційні миші, схоже, досягли вершини свого розвитку, але не меж можливостей їх власників. Інакше чим пояснити шалений успіх проекту «The Z», що стартував нещодавно на краудфандінговой платформі Kickstarter? І дійсно, миші за своєю природою є двомірними контролерами і використовують тільки осі X і Y, чого не завжди достатньо для ігор нового покоління, а тим більше для віртуальної реальності. Подолати ці обмеження колись намагалася компанія Logitech, але її пристрій під назвою CyberMan хоча і мав шість ступенів свободи, проте не здобув особливої популярності.

Проект «The Z» більше схожий на звичайну мишу. У всякому разі, корпус пристрою, на відміну від CyberMan, ні до чого не прив’язаний і може переміщатися по килимку як зазвичай. Але при цьому в конструкції The Z будуть застосовані чутливі до сили натискання перемикачі, а сама миша отримає підтримку розпізнавання нахилу і обертання. Це зробить її придатною не тільки для тривимірних ігор і віртуальної реальності, а й непоганим інструментом для тих, хто працює в пакетах 3D-моделювання. Проект вже зібрав більше $ 280 тисяч при планованих $ 140 тисяч, а закінчиться кампанія лише 12 серпня.

Ігрова мишка The Z

Роздрібна ціна новинки до моменту початку масових поставок становитиме $ 229, а для тих, хто допомагає проекту фінансово, вона буде знижена до $ 149. Серцем The Z стане датчик Pixart PMW3360 Pro з регульованою роздільною здатністю в межах 200-12000 DPI, а за підтримку нахилів і повороту буде відповідати окремий шестиосьовий датчик. Максимальне прискорення без зриву курсора заявлено на рівні 50G, частота опитування відповідає максимальним можливостям порту USB і становить 1000 Гц. Миша зможе похвалитися шістьма роздільними клавішами з можливістю перепризначення і невеликим екранчиком OLED, що показує поточний DPI чи інші важливі параметри, а також матиме регульовану RGB-підсвітку.

З нетерпінням чекаємо запуску цього проекту, щоб побачити цей гаджет у дії. На всякий випадок, нагадаємо, що стати власником крутої ігрової мишки можна, придбавши її у комп’ютерному магазині Енрон у Вінниці або у інтернет-магазині Сконто. Так навіть легше.