Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова мишка ASUS GX1000 Eagle Eye

Ігрову мишу ASUS GX1000 Eagle Eye з числа інших виділяє не химерний дизайн, а увага до технічних дрібниць, які важливі для будь-якого геймера. Тільки такий підхід дозволяє створити бездоганний пристрій. Чи можна назвати мишу ASUS GX1000 Eagle Eye ідеальною і чим вона взагалі примітна — читайте далі.

Всі пристрої ігрової серії Republic of Gamers (ROG) компанії ASUS відрізняються тим, що особливостям їх конструкції приділено максимально пильну увагу. Не забутий, звичайно, і дизайн, але характер пристрою, будь то ноутбук або гарнітура, визначається саме цими оригінальними технічними рішеннями. І в цьому сенсі мишу ASUS GX1000 Eagle Eye навряд чи можна назвати винятком із правила. Новинка цікава насамперед тим, що належить до класу справжніх «гоночних» моделей, тому що має лазерний датчик з роздільною здатністю 8200 точок на дюйм.

Ігрова мишка ASUS GX1000 Eagle Eye

Миша поставляється в ефектній картонній коробці-книжці з блістером всередині. Упаковка традиційно пофарбована в чорно-червоні кольори, а на її поверхню нанесено так багато різноманітної інформації про виріб, що вона нагадує щось на зразок короткого мануалу для користувача. Як і у випадку з багатьма іншими сучасними периферійними пристроями, компакт-диск в комплект не входить. Програмне забезпечення потрібно завантажувати з офіційного сайту виробника.

Однією з основних найважливіших технічних особливостей новинки є оптичний лазерний сенсор з дуже високою роздільною здатністю — 8200 dpi. Це практично рекордний показник, що зустрічається лише у деяких ігрових моделей. Однією з таких якраз і є ASUS GX1000. А ось який саме датчик застосовується в «Орлиному оці», виробник, на жаль, не повідомляє.

Ігрова мишка ASUS GX1000 Eagle Eye

Змінні вантажі дозволяють користувачеві задати для маніпулятора таку масу, яка йому припаде до смаку найбільше. Діапазон зміни маси в 25 г прекрасно відчувається в грі. Цікаво, що у новинки немає «зайвих» додаткових кнопок. Кожна з наявних клавіш в загальному випадку відповідає за свою справді потрібну і важливу функцію, хоча при бажанні її завжди можна перепрограмувати. Що стосується фізичних характеристик застосовуваних кнопок, то, як і в випадку з сенсором, ніяких офіційних даних розробник не надає.

Ігрова мишка ASUS GX1000 Eagle Eye

Особливістю конструкції є приємне зовні і на дотик алюмінієве покриття корпусу, що має витягнуту форму і рубані поверхні. Миша нагадує якийсь фантастичне засіб пересування, космічний корабель або спортивний болід — кому як більше подобається. Новинка здається компактною, але це оманливе відчуття. Насправді корпус хоч і вузький, але сильно подовжений. Це, з одного боку, дозволяє комфортно розмістити пальці на довгастих алюмінієвих кнопках, але з іншого — змушує користувачів з маленькою кистю відчувати дискомфорт.

Колесо прокрутки має дуже зручне рельєфне гумове покриття, яке майже повністю виключає випадкові прослизання пальця. Над коліщатком розташований індикатор обраного рівня dpi (одного з чотирьох) і кнопка, яка послідовно перемикає ці рівні. Ще три додаткові кнопки розміщені на лівій бічній поверхні корпусу. Вони являють собою вузькі витягнуті смужки з продуманою геометрією, що дозволяє великому пальцю правої руки витрачати мінімум часу на натискання.

Ігрова мишка ASUS GX1000 Eagle Eye

Витонченості зовнішності маніпулятора додає вузька «талія», яка особливо чітко простежується, якщо перевернути пристрій і поглянути на його нижню поверхню. На «черевці» можна побачити п’ять сильно витягнутих тефлоновим накладок, що забезпечують миші плавне ковзання по плоских поверхнях. Тут же, поруч з оптичним датчиком, розташована кнопка перемикання ігрових профілів. Ну а в кормовій частині знаходиться п’ятигранна кришка відсіку для установки баласту, яка відкриється, якщо натиснути на її центральну частину. Зі зворотного боку кришки є кріплення для пятиграммових вантажів. Щоб вантажі, які не використовуються в даний момент, не загубилися, в комплекті поставки передбачений спеціальний пластиковий пенал для них.

Ігрова мишка ASUS GX1000 Eagle Eye

Завершальним штрихом до всіх описаних вище технічних особливостей конструкції все-таки будуть дизайнерські «штучки». Частково ми вже про них згадували, коли говорили про форми корпусу і про його ефектне металеве покриття, але дещо пройшла повз нашу увагу. Звичайно ж, мова йде про підсвічування. Задня частина корпусу з бічних сторін має трикутні фари / очі / індикатори — кому як більше подобається. Крім того, світлодіоди вбудовані в широке коліщатко прокрутки, DPI-індикатор і верхню частину корпусу.

Примітно, що і підсвічування у ASUS GX1000 виконує практичну роль. По-перше, DPI-індикатор інформує користувача про обраний режим роздільної здатності оптичного датчика. Ну а по-друге, колір великих трикутних «фар» інформує користувача про те, який з чотирьох можливих ігрових профілів активний в даний момент. Кольорів, правда, передбачено всього три (червоний, помаранчевий і зелений), але вимкнена підсвітка означає підключений четвертий профіль.

Ігрова мишка ASUS GX1000 Eagle Eye

Залишається тільки додати, що новинка володіє якісним міцним USB-кабелем у синтетичній оплітці з тканини. В цілому якість окремих елементів конструкції, збірки і матеріалів, з яких виготовлена модель ASUS GX1000, дійсно викликає захоплення. Відчувається, що тримаєш в руці дорогий солідний пристрій, а не пластикову іграшку з дешевими кнопками.

На всякий випадок, нагадаємо, що стати власником крутої ігрової мишки Asus можна, придбавши її під замовлення у комп’ютерному магазині Енрон у Вінниці. Придбання ігрової мишки не забере багато часу і в інтернет-магазині Сконто. Приєднуйтесь до нас у ВКонтакте, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу комп’ютерної та мобільної техніки (посилання є на сайті та у групах).