Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Ігрова мишка Corsair M65 PRO RGB має сенсор на 12000 DPI

Компанія Corsair поповнила сімейство ігрових пристроїв введення даних високоякісною мишкою M65 PRO RGB, продажі якої почнуться в квітні. Новинка M65 отримала оптичний сенсор із роздільною здатністю 12000 DPI (точок на дюйм) та можливістю регулювання чутливості «на льоту». Реалізована багатобарвна підсвітка, яку також можна легко налаштувати. Для підключення до комп’ютера застосовується дротове USB-з’єднання.

Ігрова мишка Corsair M65 PRO RGB

Основна структура миші виконана з алюмінію авіаційного класу. Спеціальна система дозволить користувачам налаштовувати центр ваги та вагу маніпулятора. Всього передбачено вісім кнопок. Розробник застосував надійні перемикачі Omron, розраховані як мінімум на 20 млн спрацьовувань. Крім того, варто виділити ергономічний дизайн.

Новинка розрахована насамперед на прихильників шутерів від першої особи (FPS). Миша буде пропонуватися в чорному і білому варіантах колірного виконання. Придбати новинку можна буде за орієнтовною ціною в 60 доларів США (близько 1500 грн). Вона того варта, тому замовити її ви зможете у комп’ютерному магазині Енрон у квітні, одразу після випуску виробником.

Ігрова мишка Corsair M65 PRO RGB

Окрім того, дещо раніше компанія Corsair повідомила про доступність комп’ютерної миші Sabre RGB, спроектованої спеціально для користувачів, які проводять багато часу за іграми. Маніпулятор наділений оптичним сенсором з роздільною здатністю 10000 DPI (точок на дюйм). Розробник підкреслює, що Sabre — ідеальний вибір для тих, хто шукає легку мишку.

Кожен компонент конструкції оцінений з точки зору ваги без шкоди для продуктивності. В результаті пристрій важить всього 100 грамів. Миша наділена вісьмома програмованими кнопками. Для підключення до комп’ютера застосовується USB-кабель. Частота опитування сягає 1000 Гц.

Завдяки продуманій ергономіці, мишу можна тримати по-різному. Це дає можливість швидко пристосовуватися до особливостей гри і успішно змагатися в самих різних видах ігор — від FPS до RTS і MOBA.

Ігрова мишка Corsair M65 PRO RGB

Маніпулятор наділений 4-зонним підсвічуванням з можливістю вибору з 16,8 млн відтінків. За допомогою програмного забезпечення Corsair Utility Engine (CUE) можна налаштовувати відтінки кольору і рівень яскравості для кожної зони.

Дана мишка вже є у загальному доступі, тому ніщо не завадить вам її придбати, якщо Ви — любитель у щось пограти на ПК. А магазин комп’ютерної техніки Енрон вам у цьому допоможе. Придбати мишу Sabre RGB у Вінниці можна за орієнтовною ціною у 50 доларів США (1300 грн).